Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
24V 50mm πηγή φωτισμού χρώματος IP67 εξωτερικό μόνιμο διακοσμητικό φωτισμό με pixel
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Χρώμα: | RGB |
12leds χρώμα 24V 50mm πηγή φωτός σημεία DMX512 διακοσμητικό φωτιστικό pixel
| Παράδοση: | εντός 7 ημερών |
|---|---|
| Γωνία: | 160 βαθμός |
| Μέθοδος ελέγχου: | DMX512 |
12* SMD3535 κόκκινο πράσινο μπλε dmx512 80mm πηγή φωτισμού σημείων εξωτερικό διακοσμητικό φωτισμό pixel
| Εποχή ζωής: | 30000Hours |
|---|---|
| Παράδοση: | εντός 7 ημερών |
| Ελαττωματικό: | - Ναι, ναι. |
80mm υψηλής ποιότητας RGB μόνιμη λάμπα pixel dmx512m πηγή φωτός σημεία
| Τρόπος ελέγχου: | DMX512 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
| Ζωή: | 30.000 ώρες |
Εξωτερικό μόνιμο κόκκινο πράσινο μπλε φωτισμό με εικονοστοιχία διαμέτρου 40 mm πηγή φωτισμού σημείων
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
| Λούμεν: | 63 εκατοστά |
IP67 Νερόστερη εξωτερική σκόνη DMX512 1.5W 24V RGB LED φωτεινό σημείο Pixel
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Μάσκα ελαφριάς ομίχλης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Πηγή φωτεινής ακτινοβολίας LEDΠυρόστερο LED ακτινοβολία 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535Για κτίρια
| Ονομασία του προϊόντος: | H3003P12 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φωτισμός οικοδόμησης |
| Δύναμη: | 0.75W |
Φωτισμός κτιρίου Mesh Pixel Led Φως RGB DMX Control LED Σημειακό Φως
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Rgb Rgbw Dc24v Dot Pixel Εξωτερική Πρόσοψη Κτιρίου Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
SMD3535 πηγή φωτός 1,5 σημείου RGB γωνία ΣΥΝΕΧΟΎΣ 24v υψηλή φωτεινότητας 160° Watt DMX512
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

