Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
IP67 αδιάβροχο εξωτερικό διακόσμηση SMD5050 20mm 6LM πολυχρωματικό LED DMX512 RGBW σημείο φωτισμού
| Diameter: | 20mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Protocol: | DMX512 |
Προσαρμοσμένο φωτεινό 3 LED κεφαλές φωτεινό σημείο εξωτερική διακόσμηση υψηλή φωτεινότητα
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Αμβλύνσεις: | - Ναι, ναι. |
| Λούμεν: | 24 χιλιοστά |
Χρωματιστά 12V εξωτερικά αδιάβροχα φώτα LED για εξωτερικά διακοσμητικά φώτα Χριστουγέννων
| ΚΡΙ: | > 80 |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
| Γωνία δέσμης: | 120 βαθμοί |
Πυρόστερο διακοσμητικό SMD3535 30mm LED Point Light IP67 12V για εξωτερικό φωτισμό
| Ονομασία: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικό |
Αδιάβροχα φώτα LED 12V για εξωτερικές χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| ΚΡΙ: | > 80 |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
| Γωνία δέσμης: | 120 βαθμοί |
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση υψηλής φωτεινότητας LED Point Light με 3PIN JST Connector
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Κατηγορία ισχύος: | 1W |
Εξωτερικό φως LED για χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Κατηγορία ισχύος: | 1W |
Αλουμινένιο προφίλ IP67 εξωτερικό φωτισμό LED για χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| Qty/σειρά: | 48 κομμάτια / 50 κομμάτια |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C-60°C |
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση LED σημειακά φώτα IP67 Αξιολογείται και υψηλή φωτεινότητα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C-60°C |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Μόνιμος εορτασμός Χριστούγεννα RGB εορταστικό φωτισμό για διακόσμηση Φώτα σημείων με προφίλ DC24V SMD3535 LED Πηγή φωτισμού IP67
| Πηγή φωτός LED: | SMD3535 |
|---|---|
| Ελαττωματικό: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό σώματος: | ΕΠ |

