Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
3W Light Box LED Backlight Διαφημιστικό Μοντέλο με 240lm έξοδο και 30000 ώρες διάρκεια ζωής
| Εφαρμογή: | Ελαφρύ κιβώτιο |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | 240 ml-260 ml |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
Ελαστική οθόνη κουρτίνας σκηνής LED RGB IP67 LED Mesh Video Wall για διαφημιστική οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Χρώμα: | rgb |
Αδιάβροχο IP67 Εξωτερικό 25mm LED Πηγή φωτισμού σημείων 0,75w Dc12v για το μόνιμο χριστουγεννιάτικο φως RGB Πολυχρωματικά
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | Φως 25 mm με LED pixel |
IP67 RGB 25mm εξωτερικό ψηφιακό φως LED διασκέδασης
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | Φως 25 mm με LED pixel |
Έξυπνο έλεγχο Φεστιβάλ Πάρκο διασκέδασης Κτίριο LED Point Light Miracle Bean Μόνιμο εξωτερικό LED με γωνία θέασης 120 °
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | 50 mm LED φωτεινό Pixel |
100LM 1W στεγανοποιεί το τσιπ Epistar IP65 DC12V των ελαφριών οδηγήσεων ενότητας των οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | Xh-MZ7015M12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 70*15mm |
| Δύναμη: | 1w |
Smd 2835 σημάδια ΣΥΝΕΧΟΥΣ 12V υπαίθρια οδηγημένα διαφήμισης
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα τσιπ: | Εξατομικεύσιμος |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος/λευκό |
Υψηλής φωτεινότητας πολύχρωμα SMD2121 5V υψηλής διαπερατότητας LED διαφανής οθόνης φιλμ
| Στυλ pixels: | P20 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Τετάρτη: | 5V |
Υψηλής απόδοσης LED Driver Power Supply Αδιάβροχο IP67 LED Mesh Screen LED Module LED Point Light 110-240AC Συνεχή τάση
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40°C έως +60°C |
|---|---|
| Αποψη: | Κλειστό αδιάβροχο |
| Συσκευασία: | 10 τμχ/ctns |
SMD3535 ελαφριά ενότητα 0.75W DC12V των RGB ανεφοδιασμού εργοστασίων οδηγήσεων τιμών
| όνομα προϊόντων: | Xh-MZ7803S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 75*15*8.5mm |
| Δύναμη: | 0.75W |

