Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
1.8W RGB Aluminium Profile LED Point Light για μόνιμο εξωτερικό φωτισμό πίστας
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
Μόνιμα LED Χριστουγεννιάτικα φώτα για την διακόσμηση του σπιτιού
| Ποσοστό ΠΕ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Τύπος στοιχείου: | Φω'τα σημείου |
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
Φως σημείων των προσπελάσιμων 30mm αδιάβροχων οδηγήσεων IP67
| Όνομα: | Φως σημείων οδηγήσεων |
|---|---|
| ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΤΕ: | IP67 |
| Μέγεθος: | 30mm |
Διαφανής μάσκα LED Point Light Μονόχρωμα 0.6w 12v 30000H Ζωή SMD3535
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.6W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Μόνιμα εξωτερικά φώτα διακοπών LED RGB Χριστουγεννιάτικα φώτα με λωρίδες LED
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
10cm οδήγησε το σημείο ελαφρύ IP67 DMX που RGB 5050 που χτίζουν διακοσμούν οδηγημένο φως εικονοκυττάρου τοπίων το φως
| Δύναμη: | 5w |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | 3in1 SMD3535*21 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Epistar |
Ελαφριά οθόνη πινέλας με εικονοστοιχεία LED P62.5 DC12V Εξωτερική διπλούμενη κουρτίνα με πλέγμα LED για ενοικίαση σκηνής
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
θαύμα φασόλι SMD5050 DC05V RGB 20mm 0,3W οδήγησε Φώτα άγκυρας και φωτεινά χαρακτήρα φωτισμού τοπίου
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| υλικό: | PC unti-UV |
Διακοσμητικό SMD 30mm Αδιάβροχο IP67 12V LED Point Light
| Ονομασία: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικό |
Χριστούγεννα θερμή εξωτερική διακόσμηση υψηλής φωτεινότητας LED φωτισμός εξωτερικού φωτισμού
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Κατηγορία ισχύος: | 1W |

