Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
Μονάδα LED 3030 Έγχυση 3w 240lm Μονάδα οπίσθιου φωτισμού LED για διαφήμιση
| Εφαρμογή: | ελαφρύ κουτί |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | 240LM-260LM |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
Ενότητα 3000k διαφήμισης Backlight 3030 οδηγήσεων εγχύσεων 3w 240lm
| Εφαρμογή: | Ελαφρύ κιβώτιο |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | 240lm-260lm |
| Εξουσιοδότηση (έτος): | δύο ετών |
2023 Ζεστή πώληση Χονδρική τιμή P50 P62.5 P83 Μεγάλη οθόνη εξωτερική υδατοασφαλής οθόνη LED
| όνομα: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
IP68 Αδιάβροχη 30mm ευέλικτη οθόνη LED για το κτίριο γυάλινης κουρτίνας
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
IP65 RGB 30mm LED Mesh Screen Εξωτερική Αδιάβροχη Διαφημιστική Εικόνα LED Grid Screen
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
IP67 Αδιάβροχο 30mm Ευέλικτο LED Mesh Screen για εξωτερικά κτίρια
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Ευρέως χρησιμοποιούμενη σε διακοσμήσεις λωρίδων φώτων led Έξυπνη Ευέλικτη Εσωτερική DV12V SMD5050 RGB LED Λωρίδα Φωτός Πολύχρωμες Λωρίδες Φώτων Για Διακόσμηση Σπιτιού
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
12VDC 180W/Sqm που διαφημίζει την οδηγημένη οθόνη πλέγματος DMX512
| Εφαρμογή: | οι διαφορετικές οδηγημένες θέσεις οθόνης, έξοχη λεωφόρος, στάδιο, ζουν παρουσιάζουν |
|---|---|
| Χρήση: | υπαίθριος |
| Χρώμα τσιπ σωλήνων: | ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ |
γραμμικά ελαφριά φω'τα DMX512 προσόψεων οικοδόμησης DC24V 12W των οδηγήσεων 3in1 SMD5050/έλεγχος SPI
| Πηγή φωτός: | 3in1 SMD5050 |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| ιδιοσυγκρασία εργασίας: | -40℃-60℃ |
Η ελαφριά ενότητα των οδηγήσεων φασολιών θαύματος στεγανοποιεί τη RGB λάμψη 75*20MM IP65 0.6W SMD2835 DC12V
| Πρότυπο: | 7520-2835-0.72W |
|---|---|
| Διασκεδασμός δύναμης: | 0.76W |
| Βαθμός IP: | IP65 |

