Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
RGB ευέλικτο LED Mesh IP67 LED Mesh Βίντεο τοίχος για διαφημιστική οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Χρώμα: | RGB |
IP67 LED Mesh Video Wall Διαφανής Ευέλικτη οθόνη LED Mesh για την πρόσοψη κτιρίου
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Χρώμα: | RGB |
Διαφανές ευέλικτο LED Mesh IP67 Διαφημιστικό LED Mesh Βίντεο Τείχος Για Πρόσοψη Κτιρίου
| Μάρκα: | Miracle bean |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2P50 |
| Τετάρτη: | DC12V |
P62.5 Υψηλής διαφάνειας ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED προσαρμοσμένη για διαφήμιση
| Μάρκα: | Miracle bean |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2P62.5 |
| Τετάρτη: | DC12V |
P50 - P200 Ελαφριά ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED για το στάδιο πρόσοψης κτιρίων
| Μάρκα: | Miracle bean |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2P83 |
| Τετάρτη: | DC12V |
Εξωτερική διαφήμιση Ευέλικτη οθόνη LED Mesh 30mm DMX512 RGB LED Net Screen
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Υλικό: | PC unti-UV |
3535 Πηγή φωτός LED 30mm 12v Εξωτερικά RGB LED σημειακά φώτα για ψυχαγωγία
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός φωτισμός |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | > 80 |
3535 RGB 30mm 12v Εξωτερικά RGB LED σημειακά φώτα LED διασκέδαση φως
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός φωτισμός |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | > 80 |
Π50 Π100 LED Net Screen Video Wall Soft Advertising Ευέλικτη οθόνη κουρτίνας LED
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 80/100W |
| Τετάρτη: | DC12V |
Διάφραση πλέγματος LED DC12V 20mm 0.3W πλήρες χρώμα υψηλή φωτεινότητα εσωτερική εξωτερική αδιάβροχη
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Υλικό: | PC unti-UV |

