Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1533 προϊόντα.
ελαφρύ φασόλι υπαίθριο αδιάβροχο IP67 θαύματος σημείου των RGB 30mm οδηγήσεων 1.5W Smd3535 DC24V
| Όνομα προϊόντων: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρώμα: | RGB |
Εξωτερική προγραμματισμένη κουρτίνα πλέγματος LED DMX512 Ελέγχος για διακόσμηση κτιριακών μέσων
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με το πρόγραμμα |
|---|---|
| Μάρκα: | miracle bean |
| Χρώμα: | Πλήρης-χρώμα, RGB |
Διαφανές Κρυστάλλινο RGB LED Πιξέλου Σφαίρα Ευέλικτο μαλακό 3D LED πηγή φωτός σημεία
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| Υλικό: | PC unti-UV |
XH-MD1201MB12 εξωτερικό και αδιάβροχο τετράγωνο pixel 12v0.3w5.0gIP67
| Έλεγχος: | ΜΒ |
|---|---|
| Λογισμικό: | Επεξεργασία LED, Madrix, κλπ. |
| Δραστηριακή τάση: | 0.3w |
ευέλικτο πλέγμα LED Pixel Pitch LED Mesh Curtain με DMX512 λειτουργία ελέγχου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃~+60℃ |
|---|---|
| Πιξέλες: | Προσαρμόσιμη |
| Γωνία θέασης: | 120° |
Μυστήριο Bean LED Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις LED Point Light Μονοχρώματος LED προγραμματιζόμενο φως Pixel
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος Led: | SMD2525 |
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
Υψηλής απόδοσης 1.2W DC24V SMD3535 LED Pixel Light για εξωτερική διαφήμιση
| Τύπος: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2w |
| Τετάρτη: | DC24V |
12V SMD5050 Point Light Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά εξωτερικά φώτα Eave Φώτα RGB LED εξωτερικό φως Pixel
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Υδατοασφαλής RGB LED φωτεινό σημείο Pixel IP65 0,5W DC12V SMD2835 30mm 30000H
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Διάρκεια: | 30 χιλιοστά |
| Υλικό: | PC unti-UV |
48pcs 20MM εξωτερικό αδιάβροχο IP67 Led Pixel Light με κόκκινο / πράσινο / μπλε / κίτρινο / λευκό / ζεστό
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Μάσκα ελαφριάς ομίχλης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

