Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1535 προϊόντα.
Ο οδηγημένος φωτισμός RGB UCS1903 DMX512 30mm οικοδόμησης οδήγησε τον ελαφρύ φωτισμό προσόψεων σημείου των οδηγήσεων φω'των
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
10m SMD 5050 App σώματος ABS λουρίδων των RGB οδηγήσεων έξυπνος τηλεφωνικό έλεγχος διακοσμητικός φωτισμός
| Θέση Origi: | SHENZHEN, Κίνα |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, ΧΑΛΚΟΣ |
| CRI (Ra>): | 80 |
Αδιάβροχος φακός PC αλουμινίου απορριμμάτων κύβων προβολέων IP65 των υπαίθριων οδηγήσεων εναλλασσόμενου ρεύματος 110V 220V
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 2700-6500K |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265V |
Εξωτερικό κουτί φωτισμού LED Eaves με ελεγκτή για διακοσμητική διακόσμηση
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
1 LED 24V 25mm μόνιμο LED οροφή τροχιά φωτισμός για διαφήμιση σήμα φως
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
|---|---|
| Υλικό: | ΕΠ |
| Χρώμα: | RGB |
Φώτα LED έξυπνα φώτα Υπερ φωτεινά IP67 Χριστουγεννιάτικο πάρτι
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Προσαρμόσιμα χονδρικά RGBW LED φώτα οροφής γωνία φωτισμού 160 βαθμών SMD5050 σημεία φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 120 |
| Bulb Type: | LED |
Ενσωματωμένο γραμμικό φως LED για την κάλυψη των αναγκών διακοσμητικού φωτισμού διαδρόμου του καθιστικού
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόφων κτιρίων, γέφυρα, διαφημιστική πινακίδα κλπ. |
|---|---|
| Κρί (α): | 85 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Επιφανειακή εγκατάσταση 24V 40lm LED φως για εξωτερική διακόσμηση
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 μοίρες |
| Τύπος Led: | SMD 5050 |
IP68 Ανεμπόδιστο φωτισμό οροφών έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα LED 1.5W Wattage διακόσμηση κήπου
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |

