Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
Αδιάβροχο IP67 Σημειακό Φωτιστικό LED 30mm με Διάρκεια Ζωής 30000 Ώρες για Εσωτερικό Εξωτερικό Φωτισμό
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-H3003M12 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Εργαζόμενος | DC12V | Κλάση IP | IP67 |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή προϊόντος | Εσωτερικός/υπαίθριος φωτισμός | Ισχύς σε βάτ | 0,75W |
| Διάρκεια ζωής | 30000 ώρες | Φωτεινή ροή | 12 lumens |
| Πηγή φωτός | SMD3535 | Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Ελεγκτής | DMX512 | Όνομα στοιχείου | led point light |
| Επισημαίνω | IP67 φως σημείου των αδιάβροχων οδηγήσεων,Σημειακό φωτιστικό LED 30mm εσωτερικού εξωτερικού χώρου,30000 ώρες διάρκεια ζωής LED Point Light |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εσωτερικά εξωτερικά καθολικά PC30mm IP67 LED φωτιστικά σκηνών περιβάλλοντος
Διαρκή 30mm IP67 αδιάβροχα φώτα περιβάλλοντος LED, κατάλληλα για εσωτερική και εξωτερική εγκατάσταση.Διατάξεις σκηνών και προσαρμοσμένα έργα φωτισμού.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Όνομα μοντέλου | XH-H3003P12 |
| Μέγεθος | 30 χιλιοστά |
| Δύναμη | 0.75W |
| Δραστηριακή τάση | DC12V |
| Χρώμα | RGB |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αξονική ράβδος | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Υλικό σώματος | ΕΠ |
| Εποχή ζωής | 30000 ώρες |
Τα Πλεονεκτήματά Μας
- Έχουμε 20+ χρόνια εμπειρίας κατασκευής LED
- Περισσότεροι από 100 πελάτες στο εξωτερικό έχουν διατηρήσει σταθερή συνεργασία μαζί μας για περισσότερα από 3 χρόνια
- Η χαμηλή και ευέλικτη MOQ σας επιτρέπει να ξεκινήσετε και να αναπτύξετε την επιχείρησή σας εύκολα
- Κάθε προϊόν καλύπτεται από εγγύηση 3 ετών, συμπεριλαμβανομένης της γρήγορης αντικατάστασης για τυχόν ελαττωματικά στοιχεία
- Η αφιερωμένη ομάδα μας μετά την πώληση παρέχει άμεσες λύσεις σε όλα τα ερωτήματα και τα ζητήματα των πελατών
Υπηρεσίες μας
- 24ωρη απάντηση σε όλες τις ερωτήσεις
- Επαγγελματική υποστήριξη επικοινωνίας στα αγγλικά
- Πλήρης εξυπηρέτηση εξατομίκευσης OEM & ODM
- Ευκαιρίες διανομής τυποποιημένων και αποκλειστικών σχεδίων
- Σκληρή προστασία της περιοχής πώλησης, των σχεδίων και των εμπιστευτικών δεδομένων
- Ζωντανή εγγύηση μετά την πώληση
- Γρήγορη παράδοση: δείγματα εντός 7 εργάσιμων ημερών, παραγγελίες OEM/ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών
Συχνές Ερωτήσεις
Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού LED;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για το φως LED;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να ελέγξουμε την ποιότητα.
Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτισμού LED;
Χαμηλή MOQ, 1 κομμάτι για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Το δείγμα χρειάζεται 1-3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.
Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
1Πρώτα πείτε μας τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
2Δεύτερον, σας προσφέρουμε προσφορές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
3Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
4Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
2Δεύτερον, σας προσφέρουμε προσφορές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
3Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
4Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-7 ημέρες για να φτάσει.
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

