Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
LED Strip Light Power Supply 100W 200W 350W DC12V 24V Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Αριθμό μοντέλου: | XH-100W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 12V |
| Τάση εισόδου: | 180-264V |
ο σπάδικας 12V 24V IP20 οδήγησε ελαφρύ άσπρο εύκαμπτο λουρίδων ταινιών για τη διακόσμηση 8mm 5 μέτρα/ρόλος
| Τάση εισαγωγής (β): | DC12V/24V |
|---|---|
| Χρώμα φωτισμού: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| Εκτίμηση IP: | IP20 |
Άσπρος εύκαμπτος οδηγημένος ελαφρύς IP20 DC24V 10mm ταινιών σπάδικας λουρίδων για τη διακόσμηση 5 μέτρα/ρόλος
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-528 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000k/4000k/6500k |
14W ο σπάδικας οδήγησε την εύκαμπτη λουρίδα ελαφρύ IP20 12V 10mm 5 μέτρα/ρόλος ταινιών για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-300D |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |
2835 12v 24v LED Strip Φωτεινότητα Εσωτερικού Χώρου Φωτισμός Σπιτιού Strip Light Πολύχρωμο Δυνατότητα ρύθμισης έντασης Φωτισμός Ντουλάπας
| Προϊόν: | 12V RGB λαμπτήρας διακόσμησης |
|---|---|
| Μέγεθος PCB: | Διπλό χαλκό 1000*10 |
| Πλάτος πλακέτας PCB: | 5mm |
48 φωτεινό έξυπνο σπίτι διχρωματικό υψηλή φωτεινότητα τέλεια διακόσμηση σπιτιού LED ευέλικτη λωρίδα φωτός
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |
Καλύτερη τιμή 48 φωτεινό έξυπνο σπίτι διχρωματική υψηλή φωτεινότητα τέλεια διακόσμηση σπιτιού LED ευέλικτη λωρίδα φωτός
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |
Υψηλής απόδοσης LED Driver Power Supply Αδιάβροχο IP67 LED Mesh Screen LED Module LED Point Light 110-240AC Συνεχή τάση
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40°C έως +60°C |
|---|---|
| Αποψη: | Κλειστό αδιάβροχο |
| Συσκευασία: | 10 τμχ/ctns |
Γραμμικές λουρίδες φωτισμού των αντι οδηγήσεων νερού, λουρίδα των γραμμικών οδηγήσεων 24V με την προστασία IP65
| Μέγεθος: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| IP βαθμού: | 65 |
| Τάση: | DC24V |
12 γραμμικές λουρίδες φωτισμού των οδηγήσεων Wattage με τον κύβο - πετώντας υλικό σώματος κραμάτων ψευδάργυρου
| Μέγεθος: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| IP βαθμού: | 65 |
| Τάση: | DC24V |

