Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
DC 12V Φωτεινή Έξοδος Υψηλής Φωτεινότητας Led Strip Light 5050 300leds Φωτισμός Οπίσθιου Φωτισμού 5M Strips Lighting Led Light Strip
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Κλάση IP: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Προωθητική συσκευασία DC12V Αδιάβροχο IP65 SMD 5050 300Leds Πλήρως χρωματικά ευέλικτα φώτα LED
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Τάξη IP: | IP65 |
Θερμό Λευκό Εξαιρετικά Φωτεινό Εύκαμπτο Προμηθευτές SMD5050 300 Leds Έξυπνο 12V Αδιάβροχο Cob Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
DC24V θερμή πώληση διακοσμητικό φως LED λωρίδας λευκό/θερμό λευκό SMD5050RGBW ασφάλεια ευέλικτο φως
| Ονομασία των στοιχείων: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθεση αλουμινίου |
| Τάξη IP: | IP65 |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Ενεργειακή απόδοση: | Καταναλώνουν σημαντικά λιγότερη ισχύ από τα παραδοσιακά φώτα πυρακτώσεως ή φθορισμού, μειώνοντας το |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | 3m ταινία διπλής όψης |
| Δυναμικό: | DC 12V |
Διακοπτόμενα Εύκαμπτα Φώτα LED Strip Υψηλής Φωτεινότητας RGB/Μονόχρωμη Ταινία Φωτός για Διακόσμηση Σπιτιού και Πάρτι
| Βαθμός IP: | 65 |
|---|---|
| Πηγή LED: | SMD2835 |
| LED Ποσότητα: | 30/60/90/120/144 |
Σούπερ φωτεινή λωρίδα LED 2835 RGB Εύκαμπτες λυχνίες LED για διακόσμηση σπιτιού, φωτισμό ξενοδοχείου, εμπορική προβολή
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
2835 λωρίδα φωτισμού led εξωτερικού χώρου αδιάβροχη λωρίδα φωτισμού 24V IP65 ιδανική για δημιουργική διακόσμηση φωτισμού σπιτιού
| Στυλ Σχεδιασμού: | Μοντέρνο |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας: | Συμπλέκτης |
| Εγγύηση: | 2 έτη |

