Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
5050 Smd 3 οδήγησαν ενότητας 0.75w 12v Ip67 ελαφριά ενότητα λουρίδων των RGB οδηγήσεων εγχύσεων οδηγημένη την ενότητα
| Μέγεθος: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
Εύκαμπτο φως λουρίδων 12v 120Led/M 5m/Roll οδηγημένο Smd5050
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC5V/12V/24V |
| Εκτίμηση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Φωτεινό DC24V 8MM IP67 LED Strip Light Χαλκό βάσης μονόπλευρο εργοστασιακό υλικό
| Πηγή φωτός LED: | SMD2835 |
|---|---|
| Η τάση εισόδου ((V): | DC24V |
| Τύπος στοιχείου: | Φωτεινές ζώνες |
Υψηλή φωτεινότητα 5050 RGB Led Strip Light DC12V Διακοσμητικό Strip Light Rgb Wifi IP65 Αδιάβροχο και IP20
| Μήκος: | 5 μ. |
|---|---|
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
| Λυχνία LED: | Επιστάρ ή προσαρμόστε |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Ελαστικό φωτιστικό λύσεις
| Επίπεδο φωτεινότητας: | 256 επίπεδο |
|---|---|
| Χρώμα θερμοκρασίας: | 3000/4000/6500K |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP65 |
Νέο High Brightness Diffuse Reflection Light Strip 12mm 24V LED Strip Lights Ηλεκτρονικά φώτα
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
24V 20W 48LED Υψηλής ισχύος LED φακούς Φωτογραμμή για διαφήμιση και διακόσμηση σπιτιού
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| LED: | SMD505048 LED / m |
Υψηλό φως RGB ευέλικτο Super Bright 5050 Led Strip Light Διακοσμητικό φωτισμό DC12V LED γραμμικό φως
| Αδιάβροχο βαθμό: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό σώματος: | Καλαθοσφαίνω |
| Παραπλανητικά: | 2 χρόνια |
Πολυλειτουργικά προϊόντα φωτισμού 2m ανά σύνολο LED Strip Light με FPC Flexible PCB Board και Epistar5050 Chip
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P |

