Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
Ελαφρύ 10mm DC24V 14W έξοχο φωτεινό οδηγημένο ενιαίο χρώμα ταινιών σπαδίκων λουρίδων
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-308D |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |
Ο εύκαμπτος σπάδικας οδήγησε τη λουρίδα ελαφρύ 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/ρόλος για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-420 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | RGB παραίσθηση |
Υψηλής πυκνότητας SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60leds/m
| Χρώμα: | 30000 ώρες |
|---|---|
| Δυναμικό: | 24V |
| Βάρος: | 9 κιλά |
Φωτισμός εξωτερικού DC24V Φωτισμός υψηλής ποιότητας Ευέλικτη λωρίδα νεονίου
| Περίοδος εγγύησης: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Led Ποσ: | 60/90/120 |
| Αδιάβροχο: | Υδατοασφαλής κόλλα |
Υψηλή φωτεινότητα IP68 φω'τα λουρίδων 5050 RGB εύκαμπτων οδηγήσεων 12V για το εγχώριο CE ROHS
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Η λουρίδα των μπλε ηλέκτρινων ρόδινων οδηγήσεων παραθύρων εύκαμπτων ανάβει 110V/220v 108W/εξέλικτρο
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων RGB οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
60 οδήγησε το ελαφρύ ενιαίο χρώμα SMD3528 λουρίδων των οδηγήσεων του /M 12V 24V για την εσωτερική υπαίθρια διακόσμηση
| LED Light Source: | smd3528 |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 3000-6000 |
| Χρώμα: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
IP68 8mm πλάτος 120leds/M 14.4W/M 2835 οδήγησε το φως λουρίδων
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 120leds/m |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/m |
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
12V Smd5050 RGB 60Led/M οδήγησε τα φω'τα λουρίδων για τη διακόσμηση Χριστουγέννων
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | smd5050 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |

