Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
Αδιάβροχο Τροφοδοτικό LED 150W 12V 24V Εξωτερικού Χώρου για Φώτα LED Strip
| Προϊόν: | ODM&OEM |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 12.5Α/6.25Α |
| Δύναμη εξόδου: | 150W |
Μονάδα LED 3 LED ανά μονάδα SMD 2835 LED Strip Υψηλής φωτεινότητας 0,5W 12V DC Πηγή φωτός
| Αδιάβροχο βαθμό: | IP65 |
|---|---|
| LED Ποσότητα: | 3 τεμ. |
| Έγχρωμος: | 12000 χλμ. |
6W/M Dc12v 24v SMD2835 5050 120Led/M λυγίζουν τα οδηγημένα φω'τα κορδελλών
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD2835 |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρο/θερμό λευκό |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Ηλεκτρονικός οδηγός μετασχηματιστή φωτισμού Δρομολογητής διακόπτης τροφοδοσίας Ip67 Ac100-260V 60w 100w 200w με υψηλή ισχύ
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 225*53*19mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |
Μονάδα φωτισμού LED 40mm High Brightness DC24V IP67 RGBW LED Point Light Source με έλεγχο DMX512
| Υλικό σώματος: | Η/Υ |
|---|---|
| Μάρκα τσιπ: | Προσαρμόσιμο |
| MountingType: | Επιφανειακή βάση |
Προσαρμοσμένες λωρίδες LED γραμμικού φωτισμού 12W DC24V SMD2835 IP65 αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | XH-XQ2228M24 |
|---|---|
| Χρώμα: | μονόχρωμο |
| Μέγεθος: | L1000*W22*H28mm |
Εξωτερική Αδιάβροχη Ανακαίνιση Λεπτό LED Τροφοδοτικό Εσωτερικού Χώρου 800W LED Ταινίες Σηματοδότησης Lightbox Driver 24V Switching Power Supply
| Service: | ODM&OEM |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40℃~+85℃ |
| Product Size: | 265*120*56mm |
Miracle Bean IP65 Υψηλή φωτεινότητα υψηλής ποιότητας 12w RGB εξωτερικές LED γραμμικές λωρίδες φωτισμού
| Εργασιακό χρόνο: | 30000H |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Έξυπνος ελεγκτής Wifi Αδιάβροχος IP67 RGBW 12V 30mm Εξωτερική λωρίδα LED Εξωτερικό προγραμματιζόμενο διακοσμητικό φως Λαμπτήρα τοπίου
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
150W παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης για το CCTV, 24V οδηγός των οδηγήσεων
| Χρώμα: | Γκρι |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30°C-+50°C |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |

