Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
Αδιάβροχη 150W συνεχής τάσης Ηλεκτρική τροφοδοσία LED Για CCTV, 24V LED Driver
| Χρώμα: | Γκρι |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C-+50°C |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Ηλεκτρικός οδηγός LED 36V 100W Ηλεκτρική τροφοδοσία LED Αδιάβροχος IP67 LED μετασχηματιστής για LED ταινία LED Strip εσωτερικό εξωτερικό
| Όνομα αντικειμένων: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος: | Κράμα αργιλίου |
| Κλάση IP: | IP67/IP65 |
Φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων φασολιών F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar θαύματος για το σημάδι
| Γωνία ακτίνων: | 120 βαθμός |
|---|---|
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 |
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
Φως εικονοκυττάρου των έξυπνων 12mm αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου των προσπελάσιμων οδηγήσεων WS2811 RGB τετραγωνικών
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Σημείο ελαφρύ 1.5W Smd5050 DC24V 50mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων IP67 RGB DMX512
| Όνομα προϊόντων: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Χρώμα: | RGB |
Μόνιμα Εξωτερικά Φώτα Led Προφίλ Αλουμινίου IP67 Έξυπνος Ελεγκτής Wifi Εξωτερικού Χώρου Σπίτι Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Rgb Led Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Φασόλι IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512 θαύματος φω'των σημείου των οδηγήσεων DC24V 50mm
| Όνομα προϊόντων: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 2.5W |
| Τάση: | DC24V |
ελαφρύ φασόλι υπαίθριο αδιάβροχο IP67 θαύματος σημείου των RGB 30mm οδηγήσεων 1.5W Smd3535 DC24V
| Όνομα προϊόντων: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρώμα: | RGB |
Miracle Bean υψηλής ποιότητας DMX512 ip65 αδιάβροχο χρώμα εξωτερικά LED γραμμικά φώτα
| Εργασιακό χρόνο: | 30000H |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean υψηλής ποιότητας DMX512 ip65 αδιάβροχο χρώμα εξωτερικά LED γραμμικά φώτα
| Εργασιακό χρόνο: | 30000H |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

