Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης DC24V 2.5A για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων/το εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος των υπαίθριων σταθερών οδηγήσεων τάσης 18V για τις επιστολές καναλιών των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Των σταθερών τάσης οδηγήσεων ΣΥΝΕΧΟΥΣ 5V 60 W 330mA παροχή ηλεκτρικού ρεύματος με την εξουσιοδότηση 2 ΕΤΏΝ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Οδηγός παροχής ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Υπαίθρια φω'τα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης προστασίας βραχυκυκλώματος DC12V 20W
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000pcs ανά μήνα |
Υπαίθριο IP67 9mm οδηγημένο εύκαμπτο ενιαίο χρώμα λουρίδων 3 έτη εξουσιοδότησης
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Η υψηλή φωτεινότητα οδήγησε οδηγημένη σημάδι εύκαμπτη λουρίδα 12V SMD 2835 νέου νέου την εύκαμπτη για το υπαίθριο λογότυπο
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων: | 10W/M |
| CRI (Ra>): | 80 |
Μετασχηματιστής LED 12V 100W Τροφοδοτικό LED Αδιάβροχο IP67 για ταινία LED, λωρίδα LED, εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
| Όνομα αντικειμένων: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος: | Κράμα αργιλίου |
| Κλάση IP: | IP67/IP65 |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων 30W σταθερών οδηγήσεων τάσης 12V 24V για τις ενότητες των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Ελαφρύ φασόλι θαύματος των οδηγήσεων σημείου IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm
| Όνομα προϊόντων: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρώμα: | RGBW |

