Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
Π10 Διαφανής οθόνη οθόνης LED με πλήρες χρώμα υψηλή φωτεινότητα για παράθυρο γυαλιού κτιρίου
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 10000Dot/㎡ |
| Δύναμη: | 600W/m2 |
ODM OEM Διαφανής οθόνη οθόνης LED υψηλή φωτεινότητα 10000dot/M2
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 10000Dot/㎡ |
| Δύναμη: | 600W/m2 |
Ηθόνη διαφανούς ταινίας RGB χρώματος LED εσωτερική / εξωτερική οθόνη οθόνης βίντεο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE1314RGB-IC |
| Δραστηριακή τάση: | DC5V |
Εξωτερική διαφανής οθόνη ταινίας LED P20 για διαφήμιση εμπορικού κέντρου / πρόσοψη μέσων ενημέρωσης
| Φωτεινότητα: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
Προσαρμοσμένη μαλακή LED μονάδα P83 DC12V Ευέλικτη οθόνη LED Mesh 180 μοίρες καμπυλωμένη
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2503P83 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Δύναμη εργασίας: | 118W/m2 |
Εικονική οθόνη οθόνης LED P100 DC12V SMD3535 οθόνη οθόνης LED εξωτερική
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-G3003-10 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
Υδατοασφαλής εξωτερικός φωτισμός LED 50mm RGBW με προστασία IP67
| Μονάδα προϊόντος: | ΧΧ-Κ5012Π24 ((RGBW) -A1b |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*12mm |
| Δύναμη: | 3.5W |
Εξωτερικό Αδιάβροχο IP67 Μόνιμη διακοσμητική διακόσμηση φωτεινό σπίτι DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Ονομασία προϊόντος: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1.5W |
12V λαμπτήρα LED που παρέχει δυναμική εμπειρία φωτισμού σε χρώμα φωτός RGB
| Εποχή ζωής: | 50.000 ώρες |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
Διασκέδαση Πάρκο Φως Δείξτε Φως Μοτίβα Φώτα 30mm DC12V 1W Αδιάβροχη LED οδική εμπορική οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*H18mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1w |

