Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
Διακοσμητικά LED διακοσμητικά φώτα διασκέδασης 45mm 1W DC12V διακοσμητικά φώτα διασκέδασης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 45*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1w |
Αδιάβροχο τοπίο Μοτίβο Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις Φως 50mm 2W DC12V Εξωτερικό πάρκο διασκέδασης Φως Show
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2w |
Διασκέδαση LED Pixel 3 σημεία 30mm Cabochon LEDs Καρναβάλι Πάρκο εξοπλισμός Rides φώτα
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*18mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1w |
Τριγωνικό φως μάσκας DC12V 1W SMD5050 RGB 63mm LED λάμπα διασκέδασης
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D63S12 |
|---|---|
| Δύναμη: | 2w |
| Τετάρτη: | DC12V |
Διασκέδαση Πάρκο Φως Δείξτε Φως Μοτίβα Φώτα 30mm DC12V 1W Αδιάβροχη LED οδική εμπορική οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*H18mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Ημισφαίριο Όπαλο Μάσκα 53mm LED Διασκέδαση Φως DC12V 2W Διασκέδαση LED Φως Pixel Αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 53*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2w |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτεινό σπίτι DC9V 0.75W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φως DC15V 1W 40mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGB
| Ονομασία του προϊόντος: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Φώτα διασκέδασης από πλαστικό Πολυχρωματικά φώτα LED Cabochon
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Πηγή φωτός: | LED |
Εξωτερικό διασκέδαση LED λαμπτήρα 33mm 5050RGB 1W DC12V διακοσμητικά Cabochon φώτα εκθεσιακού χώρου
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D33S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 33*H16mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |

