Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
Φως σημείου LED Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτιστικό σπίτι DC9V 0.75W 25mm Εξωτερικό Αδιάβροχο φως σημείου LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
βιομηχανικό εξωτερικό LED Pixel Dots μονόχρωμο 0,6W DC12V 30MM LED Point Light Για διαφημίσεις
| Ονομασία προϊόντος: | H3003M12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.6W |
παραγγελίες δείγματοςΔευτερεύον 12mm Pixel LED Διευθύνσιμο 0,3W DC12V 160 βαθμούς LED Pixel Module Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-2000K |
| Δύναμη: | 0.3W |
Υψηλής ποιότηταςΕξωτερική οθόνη LED Mesh Full Color P50 DC12V 25MM RGB LED Mesh
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Υψηλό φως 9mm LED Pixel Light Διπλό Chip IP67 0.2W 12V Αδιάβροχο
| Χρώμα: | R/Y/W/WW/B/G/O |
|---|---|
| Δύναμη: | 12V |
| Εργασιακή διάρκεια ζωής (ώρα): | 30000 |
Υψηλής ευκρίνειας εξωτερικό πλέγμα LED Full Color P50 DC12V 25MM RGB LED Mesh Screen για εξωτερική διακόσμηση
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Υψηλής ευκρίνειας εξωτερικό πλέγμα LED Full Color P50 DC12V 25MM RGB LED Mesh Screen για εξωτερική διακόσμηση
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
9mm 50PCS LED Pixel Module RGB Χρώμα 12mm Square LED Pixel Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGB) |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.3W |
Εξωτερικό διασκέδαση LED λαμπτήρα 33mm 5050RGB 1W DC12V διακοσμητικά Cabochon φώτα εκθεσιακού χώρου
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 33*H16mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Γραμμικό φως LED μονόχρωμο 12 Watt DC24V με γωνία θέασης 120 μοιρών
| Μέγεθος: | L1000*W22*H28mm |
|---|---|
| Βόλτ: | DC24V |
| Δύναμη: | 12W |

