Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
p6RGB χρωματική οθόνη διαφανούς ταινίας LED εσωτερική / εξωτερική οθόνη οθόνης βίντεο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6 |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE1314RGB-IC |
| Δραστηριακή τάση: | DC5V |
Επικαιροποιημένη εξωτερική οθόνη με LED Mesh Full Color P50 DC12V 25MM RGB
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Διάμετρο LED Μοντέλο Pixel Φως 12mm 0.3W DC12V 160 βαθμούς για εξατομικευμένες ανάγκες
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MB12 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-2000K |
| Δύναμη: | 0.3W |
Διάμετρος 12mm Pixel LED DMX512 RGB πλήρες χρώμα 12mm 0.3w DC12V LED Pixel Light
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12*H19,5mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.3W |
Επικαιροποιημένη εξωτερική οθόνη με LED Mesh Full Color P50 DC12V 25MM RGB
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Ηθόνη διαφανούς ταινίας RGB χρώματος LED εσωτερική / εξωτερική οθόνη οθόνης βίντεο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE1314RGB-IC |
| Δραστηριακή τάση: | DC5V |
Αδιάβροχο Προσαρμοσμένο DC24V LED Γραμμικό Φως SMD2835 36W IP65
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-XQ4230M24 |
|---|---|
| Χρώμα: | μονόχρωμο |
| Μέγεθος: | L1000*W42*H30mm |
Υδατοασφαλής ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED για διακόσμηση κτιρίων με προστασία IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P100 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Γωνία θέασης: | 160° |
Υπαίθριος χώρος SMD2835 Injection Led Μονάδα Μονόχρωμη IP67 DC12V Led Backlight
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-MZ7013M12 |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
| Δύναμη: | 1.2w |
IP67 Πηγή φωτισμού LED 1W DC12V 30MM RGB για εξωτερική διακόσμηση και εμπορική χρήση
| Ονομασία προϊόντος: | H3004P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |

