Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
Μυστήριο Bean Αδιάβροχο RGB SMD3535 LED Point Light 1.5W Epistar Chip
| Προϊόν Nmae: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
50mm RGBW LED πηγή φωτός σημείου με DC24V εργασιακή τάση για εύκολη εγκατάσταση
| Μονάδα προϊόντος: | Xh-H5010P24 (RGB+W) - B1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*12mm |
| Δύναμη: | 2W |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φως DC9V 0.5W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.5W |
25mm RGB SMD3535 0.3W Smart Pixel IP67 Αδιάβροχα φώτα για δυναμικά φωτιστικά εφέ
| Ονομασία προϊόντος: | ΧΧ-Η2501Π12-Σ1α |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.1mm |
| Χρώμα: | RGB |
33mm 1W DC12V RGB LED Διασκέδαση Φωτισμός Φεστιβάλ Cabochon Φωτισμοί Φεστιβάλ Φωτισμός
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*H18mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
50mm 5050RGB LED φωτισμός πάρκου διασκέδασης 2W DC12V φωτισμός διακόσμησης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Φωτισμός διακοσμητικού πάρκου LED 60mm 5050RGB 2W DC12V διακοσμητικά φώτα
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 60*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Προσαρμοσμένες λωρίδες LED γραμμικού φωτισμού 12W DC24V SMD2835 IP65 αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | XH-XQ2228M24 |
|---|---|
| Χρώμα: | μονόχρωμο |
| Μέγεθος: | L1000*W22*H28mm |
12V SMD5050 Point Light Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά εξωτερικά φώτα Eave Φώτα RGB LED εξωτερικό φως Pixel
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Πυρόστερο φως LED SMD5050 DC24V για ξενοδοχεία και γραφεία
| Ονομασία προϊόντος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ. |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πηγή φωτός LED: | SMD5050*48 |

