Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1371 προϊόντα.
Υδατοασφαλής φακός LED σειρά Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Smart Strip Φως Ευέλικτο
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1 μέτρο |
| Τετάρτη: | 24V |
Εξωτερικό Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο Διακοπές Rgbw 2835 30mm 12V φωτισμός 12V διπλό πλευρικό φωτισμό αλουμινίου προφίλ φως Led Pixel Point Lights
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
50mm Led Point Χριστουγεννιάτικα Χριστούγεννα Μπαρ μπάλα Φως Εξωτερικό Προφίλ Διάδρομο IP67 Αδιάβροχο LED Φως Pixel
| Μονάδα προϊόντος: | Xh-H5010P24 (RGB+W) - B1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*12mm |
| Δύναμη: | 2W |
Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο 24V SMD3535 Αδιάβροχο IP67 Rgbw Πάρτι Φώτα LED Pixel Point Light
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
SMD3535 50mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων σημείου φασολιών DC24V θαύματος ελαφριών
| Ονομασία του προϊόντος: | Xh-H5006P24 (RGB) - A1b |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50mm*17.7mm |
| Χρώμα: | RGB |
DMX512 IC Chip Αδιάβροχο Προφίλ Αλουμινίου Led Pixel Point Φώτα για Μόνιμη Χριστουγεννιάτικη Διακόσμηση σε Τάση Λειτουργίας DC12V
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
1W RGB Μόνιμο Led Χριστουγεννιάτικο Led Pixel Σημειακό Φως Αδιάβροχο Προσαρμοσμένο IP67 0.4W 5V 30mm για Εξωτερικό Φωτισμό Κτιρίων
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
Μόνιμα Φώτα Διακοπών Led Φωτισμός Αλουμινίου Τροχιάς 40mm DC24V SMD3535 120° Γωνία Θέασης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Ισχύς: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
Πυξέλιο φωτισμού LED για μόνιμη οροφή κτιρίου σε εξωτερικό έξυπνο σπίτι
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
SMD 5730 Οθόνη Υπερήχων LED Μοντέλο Υψηλής φωτεινότητας Αδιάβροχο Διαφημιστικό Κανάλι
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφημιστική επιστολή καναλιών |
| Όνομα προϊόντος: | Οδηγημένη έγχυση ενότητα |

