Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
12w Cob Led Downlight Ενσωματωμένη ρυθμιζόμενη προσαρμογή 400LM SPI USC2904 LED Εμπορικό φωτισμό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Φωτισμός εσωτερικών χώρων με μαγνητικό φωτισμό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Φωτισμός σωλήνα περίφραξης LED 40W RGBW 220V για εμπορική επιφάνεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Σύγχρονο 40W RGBW 220V LED ρυθμιζόμενο φως τροχιάς με έλεγχο Wifi και σύστημα φωτισμού σιδηροδρόμου DC24V
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Χριστουγεννιάτικα φώτα φωτισμού με πίκσελ LED 2835 30mm 12V εξωτερικό προφίλ αλουμινίου μόνιμο προγραμματισμό φωτισμού
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
SMD3535 LED Pixel Point Light Aluminium Profile Track Lighting 40mm Ενιαίο χρώμα DC24V IP67
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Γωνία θέασης: | 120° |
Εξωτερική LED πηγή φωτισμού 12V 30mm 2835 για μόνιμη εξωτερική διακόσμηση έξυπνων φωτισμών
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Προσαρμογή 30mm 40mm DMX LED RGB Point Lights Προφίλ αλουμινίου IP67 Αδιάβροχο για μόνιμο φωτισμό
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Γωνία θέασης: | 120° |
DC24V 50MM DMX LED RGB String IP67 Αδιάβροχα εξωτερικά φώτα LED
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-K8012P24 (RGB) - D1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 3W |
3- 30mm 12V εξωτερική έξυπνη πηγή φωτισμού LED σημεία προφίλ αλουμινίου μόνιμο προγραμματιζόμενο για εξωτερικά φωτιστικά διακόσμηση
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |

