Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
Τιμή εργοστασίου 12mm RGB 24V τέλεια έξυπνη λάμπα σπιτιού με ευέλικτη λωρίδα λάμπας LED
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
Υψηλής ποιότητας 24V/12V LED Strip Light 10 μέτρα 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut τηλεχειριστήριο
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
Υψηλή φωτεινότητα και εύκολο στον έλεγχο LED Strip Light για διαφημιστικές ανάγκες και φωτισμό
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1 μέτρο |
| Τετάρτη: | 24V |
24V/12V LED Strip Light 10 μέτρα 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Απομακρυσμένο έλεγχο IP20
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
Υδατοασφαλής φακός LED σειρά Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Smart Strip Φως Ευέλικτο
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1 μέτρο |
| Τετάρτη: | 24V |
Εξωτερικό Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο Διακοπές Rgbw 2835 30mm 12V φωτισμός 12V διπλό πλευρικό φωτισμό αλουμινίου προφίλ φως Led Pixel Point Lights
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
50mm Led Point Χριστουγεννιάτικα Χριστούγεννα Μπαρ μπάλα Φως Εξωτερικό Προφίλ Διάδρομο IP67 Αδιάβροχο LED Φως Pixel
| Μονάδα προϊόντος: | Xh-H5010P24 (RGB+W) - B1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*12mm |
| Δύναμη: | 2W |
Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο 24V SMD3535 Αδιάβροχο IP67 Rgbw Πάρτι Φώτα LED Pixel Point Light
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
SMD3535 50mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων σημείου φασολιών DC24V θαύματος ελαφριών
| Ονομασία του προϊόντος: | Xh-H5006P24 (RGB) - A1b |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50mm*17.7mm |
| Χρώμα: | RGB |
DMX512 IC Chip Αδιάβροχο Προφίλ Αλουμινίου Led Pixel Point Φώτα για Μόνιμη Χριστουγεννιάτικη Διακόσμηση σε Τάση Λειτουργίας DC12V
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |

