Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
DIY LED Point Light DC 5V IP67 Αδιάβροχο με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών για διακοπές και σκληρό καιρό
| Εφαρμογή: | Πρόσοψη Κτιρίου |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
| Εγγύηση (Έτος): | 3 ετών |
50mm LED Point Light με προστασία IP67 DC24V Δύναμη και υλικό PC Κατάλληλο για εξωτερικό διακοσμητικό φωτισμό
| Πηγή φωτός: | Led |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE FCC EPR ROHS |
| Τάση εισόδου (V): | DC24V |
IP67 Αδιάβροχο 1,5W RGBW LED Pixel Point Light Εξωτερική διακόσμηση με ρόδα λούμεν
| Lighttype: | Σημείο φωτός |
|---|---|
| Σεροληπτικά: | 3 Χρόνια |
| Πηγή τσιπς: | SMD3535 |
Αντι UV Rgb οδηγημένα εικονοκύτταρα 9mm PVC F5 φασολιών θαύματος 12V τσιπ Epistar
| Υλικό: | Pc+glue |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Το Rgb εικονοκύτταρο φασολιών το 1903 θαύματος 12mm οδήγησε το προσπελάσιμο φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος F8 12mm 5V 12V Χριστουγέννων πλήρες για το πρόγραμμα
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση: | DC5V/12V |
| CRI: | 85 |
12VDC 180W/Sqm που διαφημίζει την οδηγημένη οθόνη πλέγματος DMX512
| Εφαρμογή: | οι διαφορετικές οδηγημένες θέσεις οθόνης, έξοχη λεωφόρος, στάδιο, ζουν παρουσιάζουν |
|---|---|
| Χρήση: | υπαίθριος |
| Χρώμα τσιπ σωλήνων: | ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ |
Γύρω από τα αδιάβροχα οδηγημένα φω'τα Epistar Χριστουγέννων 30mm SMD2835
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Epistar SMD2835 |
|---|---|
| Κάλυψη: | διαφανής κάλυψη |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
το φασόλι 9mm θαύματος εικονοκύτταρο IP67 12V οδήγησε οδηγημένο φως επιστολών συστημάτων σηματοδότησης σημείων το φως
| Όνομα προϊόντων: | Πράσινος, μπλε, κίτρινος, άσπρος, κόκκινος |
|---|---|
| μέγεθος: | φως εικονοκυττάρου 9mm |
| Μορφή: | Σφαίρα |
Γραμμικό φως των υπαίθριων οδηγήσεων DMX512 SMD5050 για το κτήριο προσόψεων
| Μέγεθος: | L1000*W25*H43mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
DMX512 γραμμικός ελαφρύς διασκορπιστής DC24V PMMA των υπαίθριων οδηγήσεων για την οικοδόμηση της πρόσοψης
| Μέγεθος: | Μ1000*Π28*Υ26mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |

