Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
1W RGB Μόνιμο Led Χριστουγεννιάτικο Led Pixel Σημειακό Φως Αδιάβροχο Προσαρμοσμένο IP67 0.4W 5V 30mm για Εξωτερικό Φωτισμό Κτιρίων
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
Μόνιμα Φώτα Διακοπών Led Φωτισμός Αλουμινίου Τροχιάς 40mm DC24V SMD3535 120° Γωνία Θέασης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Ισχύς: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
Πυξέλιο φωτισμού LED για μόνιμη οροφή κτιρίου σε εξωτερικό έξυπνο σπίτι
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
SMD 5730 Οθόνη Υπερήχων LED Μοντέλο Υψηλής φωτεινότητας Αδιάβροχο Διαφημιστικό Κανάλι
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφημιστική επιστολή καναλιών |
| Όνομα προϊόντος: | Οδηγημένη έγχυση ενότητα |
Μονάδα LED 6112-2835 με γωνία θέασης 160° IP65, ισχύ 1,2W και εμφάνιση φωτεινών χαρακτήρων
| Ισχύς: | 1.2w |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 3000~8000K |
| Εκπομπή χρώματος: | (Κόκκινο-Μπλε-Πράσινο), Μπλε, καθαρό λευκό |
Πολύχρωμη μονάδα LED Φωτισμός πλάτης με έγχυση Υψηλή φωτεινότητα Αδιάβροχο IP65 Βαθμολογία 12V SMD 3535 Τέλειο γράμμα καναλιού COB
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |
Χονδρικής Πώλησης Εξωτερικού Χώρου 3 LED Modul Φωτισμός Σηματοδότησης SMD2835 Φακός 1.2W Έγχυση Υψηλής Φωτεινότητας LED Module 12v
| Όνομα αντικειμένων: | Μονάδα LED |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP65 |
| θερμοκρασία: | -20 ° C έως 60 ° C |
ΝΕΟ LED ΠΙΚΣΕΛ ΠΟΝΤ ΑΛΑΜΜΟΣ DC12V ΑΠΟΔΡΟΣ 5050 SMD SMART LED RGB ΜΕΣΑΝΤΟ LED Χριστούγεννα ΠΙΚΣΕΛ ΦΩΤΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
| Όνομα προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0,75W |
30mm IP67 Αδιάβροχο σημείο φωτισμού RGB Led Point Light Φωτισμός εκδηλώσεων Φωτισμός πρόσοψης κτιρίου
| Τάση λειτουργίας: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πηγή τσιπς: | SMD3535 |
30mm LED Pixel Point Light RGBW DMX512 Προγραμματιζόμενο IP67 Αδιάβροχο 12V LED Dot Light για Διακόσμηση Προσόψεων Κτιρίων και Τοπίου
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
| Τύπος LED: | SMD3535 |

