Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1371 προϊόντα.
Μονάδα LED 6112-2835 με γωνία θέασης 160° IP65, ισχύ 1,2W και εμφάνιση φωτεινών χαρακτήρων
| Ισχύς: | 1.2w |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 3000~8000K |
| Εκπομπή χρώματος: | (Κόκκινο-Μπλε-Πράσινο), Μπλε, καθαρό λευκό |
Πολύχρωμη μονάδα LED Φωτισμός πλάτης με έγχυση Υψηλή φωτεινότητα Αδιάβροχο IP65 Βαθμολογία 12V SMD 3535 Τέλειο γράμμα καναλιού COB
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |
Αντι UV Rgb οδηγημένα εικονοκύτταρα 9mm PVC F5 φασολιών θαύματος 12V τσιπ Epistar
| Υλικό: | Pc+glue |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Το Rgb εικονοκύτταρο φασολιών το 1903 θαύματος 12mm οδήγησε το προσπελάσιμο φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος F8 12mm 5V 12V Χριστουγέννων πλήρες για το πρόγραμμα
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση: | DC5V/12V |
| CRI: | 85 |
12VDC 180W/Sqm που διαφημίζει την οδηγημένη οθόνη πλέγματος DMX512
| Εφαρμογή: | οι διαφορετικές οδηγημένες θέσεις οθόνης, έξοχη λεωφόρος, στάδιο, ζουν παρουσιάζουν |
|---|---|
| Χρήση: | υπαίθριος |
| Χρώμα τσιπ σωλήνων: | ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ |
Γύρω από τα αδιάβροχα οδηγημένα φω'τα Epistar Χριστουγέννων 30mm SMD2835
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Epistar SMD2835 |
|---|---|
| Κάλυψη: | διαφανής κάλυψη |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Γραμμικό φως των υπαίθριων οδηγήσεων DMX512 SMD5050 για το κτήριο προσόψεων
| Μέγεθος: | L1000*W25*H43mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
DMX512 γραμμικός ελαφρύς διασκορπιστής DC24V PMMA των υπαίθριων οδηγήσεων για την οικοδόμηση της πρόσοψης
| Μέγεθος: | Μ1000*Π28*Υ26mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
Φως φραγμών φραγμών DMX512 DMX Mi εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων RGBW για το φωτισμό σταδίων/οικοδόμησης
| Πηγή φωτός: | 3in1 SMD3535 |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| ιδιοσυγκρασία εργασίας: | -40℃-60℃ |
Τηλεοπτική επίδειξη οθόνης δικτύου των οδηγήσεων κουρτινών πλέγματος των υπαίθριων RGB οδηγήσεων P100
| Πρότυπο προϊόντων: | Xh-G3003P12 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Ελαφριά γωνία: | 160 βαθμός |

