Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
Εξωτερικό RGB LED Προγραμματισμός Pixel Light 53mm 2W DC12V Για πάρκο διασκέδασης
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 53*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Εικονική οθόνη με LED πλέγμα P50 Pixels Δείκτης IP67 SMD3535 DC12V 80W RGB LED Net Screen
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Πλήρως χρωματική οθόνη πλέγματος διαφανής οθόνης LED SMD3535 IP67 RGB P83 οθόνη βίντεο LED πλέγματος
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P183 |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Γωνία θέασης: | 160° |
Ελαστική διαφανής οθόνη LED με διαφάνεια με διαφάνεια με πιστοποίηση CE RoHS και πλάτος P100
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Control: | DMX512 |
Διαφανής οθόνη LED Grille Mesh 160° πλήρες χρώμα Ευέλικτο Αδιάβροχο RGB 50mm DMX512 Σύστημα ελέγχου
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P183 |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Γωνία θέασης: | 160° |
80W RGB P100 LED Pixels Mesh Screen Display IP67 Διαφημιστικά εξωτερικά φωτιστικά οθόνης
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Αδιάβροχη μαλακή οθόνη βίντεο LED RGB 50mm DMX512 160 βαθμούς για εσωτερική οθόνη
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
SMD3535 Chip Source IP67 RGB 25mm LED Point Light για διακόσμηση Χριστουγέννων
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονική συσκευή |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Έξυπνο APP φωνητικός έλεγχος 20W RGBW αναβαθμισμένα φώτα οροφής χαμηλώσιμα φώτα κάτω
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Οικιακή διακόσμηση LED Σφαιρίδια οροφής 20W RGBW SPI USC2904
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

