Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
SMD5050 DC24V Αδιάβροχο IP67 LED Strip Wall Washer Εξωτερική εφαρμογή ξενοδοχείου
| Ονομασία προϊόντος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ. |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πηγή φωτός LED: | SMD5050*48 |
Προσαρμόσιμο 12mm DC12V 0,3W Square LED Pixel Module Φως για διαφορετικά χρώματα
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-2000K |
| Δύναμη: | 0.3W |
RGB SMD3535 Πλήρες χρώμα LED pixel 30mm 12V 1W στρογγυλό αδιάβροχο LED χριστουγεννιάτικα φώτα με κάλυψη φακού
| Προϊόν Nmae: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Γωνία θέασης: | 120° |
40mm Ενιαίο χρώμα DC24V IP67 SMD3535 LED Node Dot String Pixel Point Lights για φωτισμό προσόφων
| Προϊόν Nmae: | XH-H4006P24 ((RGB) -D1a |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
RGB Led Pixels 50mm Διαμέτρου IP67 Led Pixel Φως εσωτερική εξωτερική διακόσμηση φωτισμός κτίρια γέφυρες
| Προϊόν Nmae: | ΧΧ-Χ5006Π24 ((RGBW) -B1a |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Power: | 2W |
IP67 Αδιάβροχο DC24V 50MM DMX LED RGB Φώτα Pixel Προγραμματιζόμενα πλήρους χρώματος έξυπνα σημεία φωτισμού εξωτερικού
| Product Nmae: | XH-H5012P24(RGB)-B1a |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 3W |
Εξωτερικό πλήρες χρώμα DMX512 SMD3535 πηγή φωτός σημεία τοίχος βίντεο για διαφημιστική οθόνη
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Πιξέλες: | 125 χιλιοστά |
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
Προστασία IP67 0.6W LED Point Light Source Outdoor 30000 ώρες διάρκεια ζωής
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-Z3006M12-J1e |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.6W |
Φώτα LED Cabochon με 12V τάση και πολύχρωμο σχέδιο
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Πηγή φωτός: | LED |

