Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
50PCS LED Pixel Module RGB Χρώμα 12mm Square LED Pixel Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGB) |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.3W |
Εξωτερικό φωτισμό τετραγωνικό ψηφιακό RGB LED Pixels 0.3W 12mm DC12V 50pcs A String
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 12*H19,5mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.3W |
Εξωτερικό τετράγωνο LED φωτισμό Pixel 12mm DC5V RGB πλήρες χρώμα 0.3W Για διαφήμιση
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P05 |
|---|---|
| μέγεθος: | 12*H19,5mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.3W |
DC5V 12V Square LED Pixel Light DMX512 RGBW πλήρες χρώμα 12mm 0.3W μικροσκοπικό φως
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P05/12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 12*H19,5mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.3W |
Διάμετρος 12mm Pixel LED Διευθύνσιμο 0,3W DC12V 160 βαθμών LED φωτισμός Μοντέλου Pixel
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-2000K |
| Δύναμη: | 0.3W |
Διάμετρο 12mm RGB Pixel LED Διευθύνσιμο 0.3W DC12V 160 βαθμούς LED Pixel Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB ή RGBW |
| Δύναμη: | 0.3W |
12mm 0.3W DC12V τετραγωνικό LED Μοντέλο Pixel Αδιάβροχο εξωτερικό μονόχρωμο
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MW12 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τετάρτη: | DC12V |
Πιο δημοφιλής LED Pixel Module RGB Χρώμα 12mm Square LED Pixel Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGB) |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.3W |
P8 εσωτερικό Smart Crystal Mesh Ελλειμματική Υπερ λεπτή Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη Οθόνη LED Film Pantalla Screen Για
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Πιξέλες πυκνότητα: | 15625Dot/㎡ |
| Δύναμη: | 600W/m2 |
Εξωτερική διακόσμηση Μόνιμα φώτα RGB 30mm LED Πηγή φωτός DC12V 0,75W LED Φως Pixel
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13.8mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |

