Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led lighting power supply ] Αντιστοιχία 1389 προϊόντα.
Υδροστεγές φωτισμός πάρκου διασκέδασης 45mm RGB 1W DC12V Μόνιμα εξωτερικά διακοσμητικά φώτα
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D45S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 45*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Φωτισμός διασκέδασης LED Διακοσμητικό φωτισμό 50mm 5050RGB 2W DC12V
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
53mm 2W DC12V RGB LED Διασκέδαση Φως Ελέγχου Cabochon Φώτα Funfair Lighting
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 53*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Επικαιροποιημένη εξωτερική οθόνη με LED Mesh Full Color P50 DC12V 25MM RGB
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
DC5V P8 Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED για παράθυρο και γυαλί
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P8 |
|---|---|
| Συσκευή LED: | SMD2121 |
| Μέγεθος: | 240*960mm |
IP67 LED Pixel Dots Μονόχρωμα 0.6W DC12V 30MM LED Point Light Για Διαφημίσεις
| Ονομασία προϊόντος: | H3003M12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 30*17mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.6W |
IP67 Πηγή φωτισμού LED pixel 0,75W DC12V 30MM RGB Για εξωτερική διακόσμηση / διαφήμιση
| Ονομασία προϊόντος: | H3003M12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 30*17mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.6W |
IP67 LED Pixel για διαφημίσεις RGB 1W DC15V 40MM DMX512 LED Point Pixel Πηγή φωτός
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονική συσκευή |
|---|---|
| μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Εξωτερική διακόσμηση IP67 RGB LED Pixel 1.5W DC24V 40MM Point Pixel Light Source
| Ονομασία προϊόντος: | H4006P24 |
|---|---|
| μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1.5W |
Διάμετρος 12mm Pixel LED DMX512 RGB πλήρες χρώμα 12mm 0.3w DC12V LED Pixel Light
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 12*H19,5mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.3W |

