Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
Μόνιμα Εξωτερικά Φώτα Led Προφίλ Αλουμινίου IP67 Έξυπνος Ελεγκτής Wifi Εξωτερικού Χώρου Σπίτι Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Rgb Led Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
OEM RGB Διευθυνσιοδοτούμενο Φως UCS2904 Προφίλ Καναλιού 24V 50MM IP67 Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Φεστιβάλ Εξωτερικό LED Φωτιστικό Σημείο
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Μόνιμα Χριστουγεννιάτικα 24V SMD3535 Αδιάβροχα IP67 Rgbw Φώτα Πάρτι Led Pixel Point Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Εξωτερικά RGB LED Pixel Φώτα Αδιάβροχα IP67 Led Φωτισμός Αλουμινίου Track 40mm DC24V για Μόνιμα Φώτα Χριστουγέννων και Διακοπών
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
150W σταθερή τάση LED τροφοδοσία για CCTV, 24V LED οδηγός
| Χρώμα: | Γκρί |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30°C-+50°C |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP67 |
Μίνι παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής 150 W 24V AC110V σε DC12V για το CCTV
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47*30*18CM/15PCS G.W: 19KGS N.W.: 18KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
εναλλασσόμενο ρεύμα 12V 24V στην παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΟΎΣ 20.8A 250W μετατροπής
| Ρεύμα παραγωγής: | 20.8A/10.4A |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 250W |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Ανερόστεγος νέος χρώμα χονδρικό DMX512 SMD5050LED γραμμικό φως
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Κρί (α): | 85 |
| Τρόπος οδήγησης: | DMX512 |
Εξωτερικά IP67 Αδιάβροχα RGB σημειακά φώτα Διαμέτρου 50 mm για διακόσμηση σπιτιών
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
|---|---|
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |
| πιστοποιητικά: | CE ROHS |
Διακοσμητικά Διευθυνσιοδοτούμενα Φώτα Σημείου DC12V 30mm Ip67 Αδιάβροχα Εξωτερικού Χώρου Φωτισμού Τοπίου DMX512
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχή 12V |
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |

