Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1055 προϊόντα.
20mm Eaves Light 12V Προσαρμόσιμο Led τύπου SMD 5050 Εξωτερικό/Εσωτερικό IP67
| Λούμεν: | 12lm |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| LED Qty: | 1Leds/piερίpiε |
Φαρμακευτική τιμή 1W IP67 αδιάβροχο εξωτερικό χονδρική τιμή 20mm οροφή φως 12v προσαρμόσιμο
| Λούμεν: | 12lm |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| LED Qty: | 1Leds/piερίpiε |
25mm μόνιμο προσαρμοσμένο IP67 εξωτερικό αδιάβροχο χριστουγεννιάτικο φως οροφής
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Αδιάβροχος: | - Ναι, ναι. |
24V Αδιάβροχο Rgbw Φως LED Στρογγυλό Σημείο Φως για Χριστουγεννιάτικες Διακοσμήσεις Χριστούγεννα Πιστοποιημένο CE
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Λευκό RGBIC LED Μόνιμο Χριστουγεννιάτικα εξωτερικά σημεία φωτισμού Διαμέτρου 20mm Qty / χορδή 100pcs Μόνιμο εορταστικό κιτ φωτισμού
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μονάδα Led Pixels, Σημειακό Φως Led Pixel, Προγραμματιζόμενος Φωτισμός LED Εξωτερικού Χώρου
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Εξωτερικά μόνιμα φώτα RGB RGBW IP67 Αδιάβροχο LED Πίνακας φωτισμού
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Μόνιμο φωτισμό τροχιάς RGBW LED Point Light Pixel Light Εξωτερικά φωτιστικά οροφής Διακόσμηση
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Φωτιστικό LED Pixel DC12V RGB RGBW Αποσπώμενη Πηγή Σημειακού Φωτισμού για Κτίρια και Τοπία
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Φωτισμός Χριστουγέννων Εξωτερικού Χώρου με LED Pixel Point Light RGBW, Συγχρονισμό Μουσικής και Ράγα
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5 W |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |

