Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
53mm 2W DC12V RGB LED Διασκέδαση Φως Ελέγχου Cabochon Φώτα Funfair Lighting
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 53*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Υδατοασφαλής ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED για διακόσμηση κτιρίων με προστασία IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P100 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Γωνία θέασης: | 160° |
Πλήρως χρωματική οθόνη πλέγματος διαφανής οθόνης LED SMD3535 IP67 RGB P83 οθόνη βίντεο LED πλέγματος
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P183 |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Γωνία θέασης: | 160° |
Διαφανής οθόνη LED Grille Mesh 160° πλήρες χρώμα Ευέλικτο Αδιάβροχο RGB 50mm DMX512 Σύστημα ελέγχου
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P183 |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Γωνία θέασης: | 160° |
DC12V φως σημείου των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων, φως των οδηγήσεων 1W με IP67
| Όνομα προϊόντων: | XH-H3004P12-B1a |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
Εξωτερική υδατοασφαλής οθόνη 48W DC12V LED Mesh Screen SMD3535 DMX512 με IP67
| Πρότυπο προϊόντων: | XH-CXG3003P12 (RGB) - P125 |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD3535 |
| Δύναμη: | 48W |
Φασόλι IP67 θαύματος κουρτινών πλέγματος των RGB εύκαμπτων οδηγήσεων CE ROHS DC12V 75W
| όνομα προϊόντων: | XH-CXG3003P12 (RGB) - P100 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | P100, προσαρμόστε |
| Χρώμα: | RGB |
Φωτεινή πηγή σημείου RGB 0,3W για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση, μονάδες LED Pixel 50mm
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |

