Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών τρεχουσών ΣΥΝΕΧΩΝ 24V οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών τρεχουσών 12V οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης αδιάβροχων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Συνεχές ρεύμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης υπαίθριων αδιάβροχων 12V 200W
| Εργασίας temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Υλικό: | Κοχύλι σιδήρου |
| Χρώμα: | γκρί |
Ασφάλεια 180 οδηγός 24 των αδιάβροχων οδηγήσεων W υψηλή αποδοτικότητα Β DC12V
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000pcs ανά μήνα |
12V 40 Watt στεγανοποιούν την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των οδηγήσεων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου Shell |
|---|---|
| Προστασία: | αδιάβροχο IP67 |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
120 τα Watt στεγανοποιούν την προστασία βραχυκυκλώματος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος των οδηγήσεων για την πινακίδα των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 45*32*20CM/20PCS G.W: 18KGS N.W.: 17KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των υψηλών οδηγήσεων αποδοτικότητας αδιάβροχων, οδηγός 24 αδιάβροχων οδηγήσεων Β 8.3A 200W
| Εργασίας temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Υλικό: | Κοχύλι σιδήρου |
| Χρώμα: | γκρί |
200W οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής εναλλασσόμενου ρεύματος DC12V 24V οδηγών για το οδηγημένο κιβώτιο κασσίτερου λουρίδων ελαφρύ
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 16.7/8.3A |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Ο σταθερός οδηγός AC110 220V των ΣΥΝΕΧΏΝ 8.5A 100W IP20 οδηγήσεων παροχής ηλεκτρικού ρεύματος τάσης 12v οδήγησε τον προσαρμοστή
| Δύναμη παραγωγής: | 100w |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 4.16A/8.33A |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |

