Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
10 εναλλασσόμενο ρεύμα W στην αδιάβροχη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των ΣΥΝΕΧΏΝ οδηγήσεων, εύκαμπτη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων της Shell μετάλλων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 475*250*145mm/100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των υψηλών οδηγήσεων αξιοπιστίας αδιάβροχων IP67 CE ROHS 20 Watt
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 475*250*145mm/100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
DC24V 100 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων W 8.3A με το επίγειο καλώδιο IP67
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 45*32*20CM/20PCS G.W: 18KGS N.W.: 17KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
24V 10A 120W IP67 αδιάβροχος οδηγημένος μετασχηματιστής οδηγών με το CE ROHS
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Υπαίθριο εναλλασσόμενο ρεύμα οδηγήσεων συνεχούς στην παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών τάσης 12V 100W φιλική προς το περιβάλλον
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Υπαίθριο IP67 0.3W ελαφρύ φασόλι θαύματος των RGB οδηγήσεων σημείου DMX512 Smd5050 DC12V 20mm
| Όνομα προϊόντων: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.3W |
Νερό ενοτήτων Backlight σημαδιών των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν IP65 ανθεκτικό για το κιβώτιο σημαδιών των οδηγήσεων
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.72W |
| Προστασία Clas: | IP67 |
Οδηγημένο διασκέδασης φωτισμού λούνα παρκ εικονοκυττάρου σπασιμάτων φως σημείου συνέχειας οδηγημένο λειτουργία
| Βαθμός IP: | IP67 |
|---|---|
| Τύπος: | Σχηματοποίηση εγχύσεων |
| Τάση: | 24V |
οδηγημένο 0.3W σημείο ελαφρύ SMD5050 20mm 12V για το υπαίθριο πρόγραμμα φωτισμού
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, άσπρος |
| SMD: | 5050 |
Τροφοδοτικό LED σταθερής τάσης 300w IP67 Αδιάβροχο 24v 12v Μονή Έξοδος
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 300w |
| Τάση παραγωγής: | 12v/24v |

