Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1055 προϊόντα.
12mm των τετραγωνικών οδηγήσεων εικονοκυττάρου ελαφρύ πλήρες ολοκληρωμένο κύκλωμα WS2811 ενότητας χρώματος RGB για τη διαφήμιση
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση: | 5V 12V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | ενιαίο χρώμα/RGB |
Κόκκινο υπαίθριο φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων IP67 DC5V 12MM για τις επιστολές καναλιών
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.13W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Χρώμα: | Κόκκινος |
Το ενιαίο χρώμα οδήγησε το ελαφρύ 0.12W συνεχές ρεύμα IP67 F5 εικονοκυττάρου που υπαίθριο αδιάβροχο DC12V 9mm οδήγησε το φως
| Σχήμα: | Xh-HD0901MR12 - 9mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W |
| Εκπομπή χρώματος: | Κόκκινο |
SMD 5050 αδιάβροχο IP67 100mm Rgb οδηγημένο εικονοκύτταρο για τον υπαίθριο φωτισμό
| Υλικό: | PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Ενιαίος ή RGB |
| Δύναμη: | 5w |
Υπαίθριο IP67 40mm 50mm στεγανοποιεί την οδηγημένη πηγή φωτός σημείου για το πρόγραμμα γλυπτών
| Μέγεθος: | 40 mm |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 24V |
| Δύναμη: | 0.75W |
ελαφρύ πλήρες σημείο των οδηγήσεων λαμπτήρων IP67 Rgbw Smd3535 6 χρώματος εικονοκυττάρου των οδηγήσεων 50mm DC24V 2W προγραμματίσημο
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
30mm High Brightness LED Pixel Light με ισχύ 0,5W και γωνία δέσμης 160 μοιρών για εξωτερικό τοπίο
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
40W AC90 - 130V συνεχές ρεύμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 12V, οδηγός των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Φως σημείου 5050 RGB οδηγήσεων IP67 30mm DC12v για τους γύρους διασκέδασης
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.75W |
| Κατηγορίας προστασίας: | IP67 |
Των σταθερών τάσης οδηγήσεων ΣΥΝΕΧΟΥΣ 5V 60 W 330mA παροχή ηλεκτρικού ρεύματος με την εξουσιοδότηση 2 ΕΤΏΝ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |

