Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
Καλή τιμή IP67 Αδιάβροχο LED Pixel Light DC12V 0.2 W με γωνία θέασης 160° και διάρκεια ζωής 30 000 ωρών
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Καλή τιμή IP67 Αδιάβροχο LED Pixel Light DC12V 0.2W με 30000 ώρες διάρκεια ζωής εξωτερική διακόσμηση μεταβλητό
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Καλή ποιότητα 9mm SMD2025 Ενιαίο χρώμα Ψηφιακό LED Pixel Φως Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις IP67 αδιάβροχο Εμφανισμένο φως
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Εσωτερική εξωτερική DMX pixel IP67 διευθύνσιμη πλήρης χρώσης LED πηγή φωτός οθόνης πλέγματος
| Πιξέλες: | P33.3 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Τύπος LED: | SMD5050 |
DC12V SMD3535 22mm RGB οδηγημένη αλλαγή χρώματος εικονοκυττάρου IP67 σφαιρών ελαφριά τρισδιάστατη
| Δύναμη λαμπτήρων: | 0,75 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
Φως LED Pixel 0.2W DC12V IP67 Μονοχρώμα 9mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφημιστικό κανάλι γράμματα
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Το ενιαίο χρώμα οδήγησε το ελαφρύ 0.12W συνεχές ρεύμα IP67 F5 εικονοκυττάρου που υπαίθριο αδιάβροχο DC12V 9mm οδήγησε το φως
| Σχήμα: | Xh-HD0901MR12 - 9mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W |
| Εκπομπή χρώματος: | Κόκκινο |
σημείο ελαφρύ SMD 5050 των Rgb οδηγήσεων 5W 378lm IP67 100mm υπαίθριος φωτισμός
| Εποχή ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Βόλτ: | DC24V |
| Δύναμη: | 5W |
RGB πλήρες οδηγημένο χρώμα ψηφιακό PC διακοσμήσεων σειράς εικονοκυττάρου αδιάβροχο
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
12mm των τετραγωνικών οδηγήσεων εικονοκυττάρου ελαφρύ πλήρες ολοκληρωμένο κύκλωμα WS2811 ενότητας χρώματος RGB για τη διαφήμιση
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση: | 5V 12V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | ενιαίο χρώμα/RGB |

