Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1041 προϊόντα.
Εγκατάσταση χαλύβδινων συρμάτων 45mm ελαφρύ RGB ολοκληρωμένο κύκλωμα SM16716 αδιάβροχο IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
ΣΥΝΕΧΈΣ 5V ολοκληρωμένο κύκλωμα SM16716 εικονοκυττάρου των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
UCS 1903 12mm 0.3W/pcs RGB LED Pixel Ψηφιακό Αδιάβροχο IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων 12mm 0.3W/pcs UCS 1903 ψηφιακό αδιάβροχο IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Συνεχές ρεύμα 12V πράσινο 12mm Epistar 0,1 οδηγημένος Watt λαμπτήρας εικονοκυττάρου
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC12V |
| Χρώμα: | πράσινος |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φως DC9V 0.5W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.5W |
Εξωτερικό υδατοασφαλές φωτισμό LED με διάμετρο 50 mm και υλικό σώματος λαμπτήρα PC
| Προϊόν Nmae: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 3W |
Αδιάβροχο IP67 RGB Led Pixel Screen Mesh Media Screen Led Video Wall Για φωτισμό προσόφων κτιρίων
| Πιξέλες: | P33.3 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Τύπος LED: | SMD5050 |
Διακοσμητικά φω'τα των RGB οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
120 RGB οδηγημένες ενότητες εικονοκυττάρου γωνίας ακτίνων IP67 0.3w
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.13W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |

