Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
DC12V 9mm Εταιρική άμεση πώληση LED φωτισμός pixel IP67 Αδιάβροχο Για LED διαφημιστική πινακίδα φωτισμός χριστουγεννιάτικου δέντρου
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Ενιαίο χρώμα LED φως pixel DC12V 9MM 0.2W διαφημιστικό συμβόλαιο φως LED κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Οδηγός 60 W των αδιάβροχων οδηγήσεων επιστολών καναλιών οδηγήσεων/εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Φως σημείου των υπαίθριων αδιάβροχων IP67 θαύματος RGB οδηγήσεων φασολιών DC24V για την οικοδόμηση του προγράμματος φωτισμού
| Δύναμη: | 1.5w |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50mm |
| Βαθμός IP: | 67 |
30mm οδήγησαν τα φω'τα Κίνα 12v 3 ελαφρύ σημαδιών φως εικονοκυττάρου σειράς ενότητας Rgb οδηγημένο οδηγημένο φως
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Epistar SMD3535 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος: | UCS1903/DMX512 |
Φως 9mm 12v IP67 εικονοκυττάρου σημείου των οδηγήσεων φασολιών 0.2w 16lm θαύματος
| Φωτεινή ροή (lm): | lm 16 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Μέγεθος: | Περικοπή 9mm |
αδιάβροχη 0.2W 23LM SMD θαύματος ενότητα 9mm 12v SMD2025 εικονοκυττάρου των οδηγήσεων φασολιών
| Τάση εισαγωγής (Β): | Συνεχές ρεύμα 12V |
|---|---|
| Εκπομπή του χρώματος: | Ενιαίο χρώμα |
| Διασκεδασμός δύναμης: | 0.2W |
1800-6500k στεγανοποιήστε το ελαφρύ φασόλι 1W Smd3535 DC24V 30mm θαύματος σημείου των οδηγήσεων IP67
| Όνομα προϊόντων: | K3006M24 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-6500k |
| Δύναμη: | 1w |
Φώτα LED Pixel 0.2W DC12V IP67 Μονοχρώμα 9mm εξωτερικά Αδιάβροχα Διαφημιστικά Κανάλια
| Ονομασία προϊόντος: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9mm |
| Τετάρτη: | DC12V |
Εξωτερική διαφήμιση Δικτυακά γράμματα 0.2W LED φωτιστικά Pixel με IP67 Αδιάβροχη αξιολόγηση
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |

