Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1041 προϊόντα.
Υπαίθριος αδιάβροχος σημείο ελαφρύ Sourse εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων σχεδιαγράμματος βολβών IP67 24V λαμπτήρας 50mm
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H5006 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50mm |
| Εκπομπή του χρώματος: | RGB |
Διακοσμητικά φω'τα των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
1 μέτρων αργιλίου οδηγημένος σχεδιάγραμμα εικονοκυττάρου σχεδιασμός προγράμματος φωτισμού οικοδόμησης λαμπτήρων υπαίθριος
| Εξουσία: | 1.5W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*24.2mm |
| IP βαθμού: | 67 |
Διάμετρος 12 χιλιοστών DMX512 Full Color Αδιάβροχο Led Pixel Light DC5V Led Light
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης Meanwell 1.6A 20W για το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης DC24V 2.5A για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων/το εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
30 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης Watt 12VDC/συνεχές ρεύμα 24V για τα φω'τα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
η παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 12V 24V 200W στεγανοποιεί το κράμα αλουμινίου IP67 Shell
| Χρώμα: | Σκούρο Γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κέλυφος υλικό: | κράμα αλουμινίου |
300W σταθερή υψηλή αποδοτικότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής τρεχόντων μετασχηματιστών για το οδηγημένο φως
| Χρώμα: | Σκούρο Γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κέλυφος υλικό: | κράμα αλουμινίου |
Smd3535 6 φως 50mm πλήρες χρώμα Rgbw αδιάβροχο IP67 εικονοκυττάρου σημείων των οδηγήσεων λαμπτήρων DC24V 2W
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |

