Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1055 προϊόντα.
Εξωτερικό 20mm Eaves Light 12V Προσαρμόσιμο IP67 Αδιάβροχο με γωνία δέσμης 160 μοιρών
| Λούμεν: | 12lm |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| LED Qty: | 1Leds/piερίpiε |
20mm Χρωματιστές Γωνίες Διακοσμητικό Φως 12V Προσαρμόσιμο Αναβαθμισμένο IP67 Αδιάβροχο
| Φωτεινή ροή: | 12lm |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
20mm Χρωματιστές Γωνίες Διακοσμητικό Φως 12V Προσαρμόσιμο Αναβαθμισμένο IP67 Αδιάβροχο
| Φωτεινή ροή: | 12lm |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Μόνιμος φωτισμός 24V RGBWIC Φώτα κεραμικών φώτων Χριστουγεννιάτικα οικιακά φώτα σε αποθέματα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
RGBW Αδιάβροχα φώτα 25mm Διαμέτρου 1.5W για εξωτερικό σπίτι Μόνιμη διακοσμητική διακόσμηση
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Έξυπνα διαρκή εξωτερικά διακοσμητικά χριστουγεννιάτικα φώτα με έλεγχο APP και κόλλα PC Shell
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμα εξωτερικά RGB φώτα ράβδου Αδιάβροχα για θερμοκρασία περιβάλλοντος -40C-60C και διακοσμητική διακοπές
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Υψηλής φωτεινότητας εσωτερικοί λαμπτήρες SMD3535 0,8w RGB DC12V ανθεκτικοί
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διαφανή μάσκα, μάσκα με δίχτυ, ηλιακή σκιά |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
IP67 DC24V 50mm Αδιάβροχα σημειακά φώτα εξωτερική διακόσμηση μόνιμα πολύχρωμα χριστουγεννιάτικα φώτα
| Τρόπος ελέγχου: | DMX512 |
|---|---|
| Τύπος στοιχείου: | Φω'τα σημείου |
| Υλικό κελύφους: | ΕΠ |
Μόνιμη ισχύς 36LEDs RGBW APP Control Εξωτερικά φώτα για διακόσμηση κήπου
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Διάμετρος: | 25 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |

