Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1030 προϊόντα.
Φασόλι αδιάβροχο DC5V 12V F5 9mm θαύματος υπαίθριο οδηγημένο εικονοκύτταρο ελαφρύ 0.15W
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 οδηγημένος λαμπτήρας καπέλων αχύρου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Πίνακας σημαδιών |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος/λευκό |
30mm πλήρη οδηγημένα εικονοκύτταρο φω'τα ολοκληρωμένου κυκλώματος εικονοκυττάρου XH6897 χρώματος Rgb οδηγημένα φωτεινά
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |
Ελαφρύ 12mm πλήρες φως των τετραγωνικών SMD εικονοκυττάρου των αδιάβροχων προσπελάσιμων οδηγήσεων οδηγήσεων εικονοκυττάρου χρωμάτων
| Εφαρμογή: | η διαφήμιση, οδήγησε το φως σημαδιών σημαδιών εικονοκυττάρου σημείων |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb ή ενιαίο χρώμα |
| Εγκατάσταση: | από τη &punching τρύπα βιδών |
Οδηγημένο εικονοκύτταρο φως PC Shell 1.5W 24V 40mm IP65 φασολιών θαύματος
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Matrial: | PC Shell |
Οδηγημένο εικονοκύτταρο φως PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM SMD 3535
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Των πράσινων οδηγημένη χρώμα σημείου οδηγήσεων πηγής φωτός υψηλή αποδοτικότητα λαμπτήρων εικονοκυττάρου ελαφριά για τις επιστολές καναλιών των οδηγήσεων
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Το εικονοκύτταρο φωτισμού επιστολών καναλιών DC24V 0.5W οδήγησε ελαφριά 3 UV έτη προστασίας εξουσιοδότησης
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |
άσπρο χρώμα SMD 5050 20mm αδιάβροχα οδηγημένα εικονοκύτταρο φω'τα για τη διακόσμηση
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Προστασία: | IP67 |
0.15W άσπρο χρώμα φωτισμού των οδηγήσεων εικονοκυττάρου δύναμης με τη σιλικόνη PVC Shell μέσα
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Υψηλής ποιότητας θαύμα φασόλι LED διασκέδαση σειρά LED φως 12V 2W RGB LED φως LED φως LED φως LED λάμπα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |

