Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
Φως σημείου των κίτρινων οδηγήσεων DC24V 0.6W 30mm SMD 5050 για τη διακόσμηση επιστολών
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.6W |
| Το στοιχείο: | G3006MY24 φως εικονοκυττάρου |
RGB οδηγημένο εικονοκύτταρο XH6897 φασολιών θαύματος ολοκληρωμένο κύκλωμα εμπορικών σημάτων DC5v 0.3w για τον προγραμματίσημο φωτισμό σημαδιών
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Το ολοκληρωμένο κύκλωμα DMX 12MM οδήγησε το εικονοκύτταρο, φως εικονοκυττάρου των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος για Backlight των οδηγήσεων
| μοντέλο: | Xh-HD1201S05 |
|---|---|
| μάρκα: | Οδηγήσεις φασολιών θαύματος |
| Εμπορικό σήμα τσιπ: | Epistar |
πλήρες ολοκληρωμένο κύκλωμα χρώματος DC12V 0.75W XH6897 εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων εμπορικών σημάτων φασολιών θαύματος 25mm
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |
Το PC Shell UV προστατεύει το RGB ολοκληρωμένο κύκλωμα σειρών XH6897 εικονοκυττάρου για το φωτισμό τοπίων
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |
Εικονοκύτταρο των διαφανών αδιάβροχων RGB οδηγήσεων
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.4W |
| Προστασία: | IP67 |
Το πλήρες χρώμα Dc5v Rgb 0.3w 12mm οδήγησε το εικονοκύτταρο με το PVC Shell + το PU μέσα
| Τάση εργασίας: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
RGB φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων PC Shell IP67 0.3W 100LM/W 20mm
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |

