Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1030 προϊόντα.
Εξωτερικό Αδιάβροχο Φωτιστικό Διάδρομο Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Χριστουγεννιάτικες διακοπές RGB LED Pixel Light IP67 Pixel Led Point Light
| Ονομασία προϊόντος: | φως σκοινί LED |
|---|---|
| Χρήση: | Μαρκίζες |
| Υλικό: | ΕΠ |
Υψηλή φωτεινότητα 50mm Pixel LED Point Light Single DMX 512 Θέμα Διακοσμητικό κτίριο
| Χρήση: | Εξωτερικό φωτισμό κτιριακών τοπίων |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερικά Αδιάβροχα Μόνιμα Χριστουγεννιάτικα Φώτα Διακοπών Διακόσμηση RGB IP67 Pixel Led Point Light Φωτισμός
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Υλικό: | ΕΠ |
| Χρώμα: | γκρι |
Εξωτερικά Αδιάβροχα Πιξέλς LED Πηγή φωτός 20mm RGBW Χριστουγεννιάτικα φώτα 0,4W Qty/string 100pcs
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φαρμακευτική τιμή 24v Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Εξωτερικά αντηλιακά κιτ Rgbw Pixel Led φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Καλή ποιότητα 24v Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Εξωτερικά υδατοασφαλείς κιτ Rgbw Pixel Led φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Σημείο τοπίου Pixel Led Light Rgb Εξωτερική διακοπτική διακόσμηση 12v Dot Led Permanent Christmas Light
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Twinklight Διακοσμητικό Χριστουγεννιάτικο Εξωτερικό Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Μόνιμα φώτα Eave
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φωτισμός των RGB πλήρης-χρώματος ολοκληρωμένου κυκλώματος UCS1903 οδηγήσεων εικονοκυττάρου 12mm οδηγήσεις καπέλων staw
| Υλικό: | PVC+Silicone |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC5V |
| Κατηγορίας προστασίας: | IP67 |
Οδηγήσεις καπέλων φωτισμού 12mmh Staw των RGB πλήρης-χρώματος ολοκληρωμένου κυκλώματος UCS1903 οδηγήσεων εικονοκυττάρου
| Υλικό: | PVC+Silicone |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC5V |
| Κατηγορίας προστασίας: | IP67 |

