Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
Φως διασκέδασης LED 12V 2W RGB Φως LED Φως LED Pixel Φως Φως Φώτα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα φώτα LED Pixel για τις οροφές των σπιτιών 12V 20MM διακοσμητικό λαμπτήρα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Οθόνη LED P83 Pixels Οθόνη βίντεο Led Mesh
| Εφαρμογή: | τηλεοπτική επιτροπή τοίχων για το γεγονός, διαφήμιση |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα |
| Μέγεθος επιτροπής: | Προσαρμοσμένος |
12v 50mm Cabochon Led Light Διακόσμηση εκθεσιακού χώρου RGB Pixel LED Διασκέδαση
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D50S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
IP67 Αδιάβροχο RGB 50mm SMD3535 DMX512 Smart Pixel LED Point Lights Σώμα υπολογιστή
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Size: | 50mm *18.5mm |
| Usage: | outdoor landscape |
Μόνιμες διακοπές Χριστούγεννα RGB Pixel Led App Smart Controller Διακόσμηση Led Point Lights
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρι |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
DMX512 Ρυθμιστική λειτουργία Αδιάβροχο Pixel LED Point Light για φωτισμό προσόφων και διακόσμηση θεματικών πάρκων
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5W |
| Τύπος: | LED |
Πάρκο διασκέδασης Rgbw Μόνιμο 50ft/100ft Χριστούγεννα Pixel Led Point Lights Εξωτερική διακόσμηση Pixel Smart Eaves string
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμα 20mm RGBW πλαστικό pixel LED φώτα για εξωτερικό διακοσμητικό φωτισμό
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 30pcs / 50pcs / 100pcs |
12V Χριστουγεννιάτικο πολύχρωμο εξωτερικό RGB Pixel LED εξωτερικό LED φωτιστικό
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

