Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
RGB πλήρες χρώμα 12mm αδιάβροχο μίνι οδηγημένο φως των οδηγήσεων εικονοκυττάρου φω'των F8 DC05V
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
12V διασκέδαση λαμπτήρα LED με RGB φωτεινό χρώμα και παρατεταμένη διάρκεια ζωής
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Υλικό: | Πλαστικό |
12V διασκέδαση λαμπτήρα LED με RGB φωτεινό χρώμα και παρατεταμένη διάρκεια ζωής
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Υλικό: | Πλαστικό |
Το αδιάβροχο μπλε σημείο προώθησης DC05V οδήγησε τον ελαφρύ οδηγημένο IP67 ODM cOem 9mm εικονοκύτταρο
| LED Chip: | f5 |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | IP67 |
| Τάση: | DC05V |
Ελαφρύ 0.15W 9mm των αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου SMD2025 12V IP67
| Μέγεθος: | 9mm |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινο/πράσινο/μπλε/κίτρινο/άσπρο/θερμό λευκό |
| Στοιχείο: | Ελαφριά σειρά εικονοκυττάρου οδηγήσεων |
Έξυπνο 12mm SMD5050 RGBW Pixel LED String Light IP67 Εξωτερική διακόσμηση με εναλλακτικό χρώμα εκπομπής
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
DC5V εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων ενότητα 12mm WS2811 των ψηφιακών οδηγήσεων εικονοκυττάρου για το φως υπαίθριων σημαδιών
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
20mm συνεχές ρεύμα 12V 1SMD οδηγήσεις εικονοκυττάρου εικονοκυττάρου 5050 RGB οδηγήσεων για τη λεωφόρο αγορών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Φως αλυσίδων των οδηγήσεων εικονοκυττάρου πρότυπων 9823 RGB οδηγήσεων ολοκληρωμένου κυκλώματος με το ΚΌΚΚΙΝΟ καλώδιο + το λευκό - μπλε
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
ΣΥΝΕΧΗΣ 12V 1SMD 5050 οδηγημένη εικονοκύτταρο ενότητα 20mm για το φωτισμό ακρών των οδηγήσεων λεωφόρων αγορών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |

