Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
DMX512 φως 80mm DC24V σημείου των υπαίθριων αδιάβροχων RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K8012P24 (RGB) - D1b |
|---|---|
| Μέγεθος: | 80*44mm |
| Χρώμα: | RGB |
το φασόλι 9mm θαύματος εικονοκύτταρο IP67 12V οδήγησε οδηγημένο φως επιστολών συστημάτων σηματοδότησης σημείων το φως
| Όνομα προϊόντων: | Πράσινος, μπλε, κίτρινος, άσπρος, κόκκινος |
|---|---|
| μέγεθος: | φως εικονοκυττάρου 9mm |
| Μορφή: | Σφαίρα |
RGB 63mm διασκέδαση LED λάμπα DC12V εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
| Τρόπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
IP67 Αδιάβροχο Διασκέδαση Φώτα LED Μόνιμα εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα
| Εφαρμογή: | Διασκέδαση |
|---|---|
| Χρώμα λαμπτήρων: | Λευκό |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας: | 20000 ώρες |
Υπαίθριος αδιάβροχος ταινιών των RGB DMX οδηγήσεων εικονοκυττάρου για την οικοδόμηση της διακόσμησης Χριστουγέννων φωτισμού
| Έλεγχος: | DMX512 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | 3in1 SMD3535*3 |
| Δύναμη: | 1.5W ανά φως |
Διάμετρος 30mm αδιάβροχο οδηγημένο φως φω'των Χριστουγέννων SMD5050 RGB οδηγημένο εικονοκύτταρο
| Δύναμη: | 0.75W |
|---|---|
| Ελαφριά ένταση: | 15000mcd |
| Βολτ: | 12V |
Αδιάβροχο 0.25W 20mm κόκκινο εικονοκύτταρο που οδηγείται το φωτισμό φως 12 οδηγήσεων βολτ
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.25w |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Το Epistar 30mm 0.75W στεγανοποιεί το οδηγημένο εικονοκύτταρο φως IP67 με 2 έτη εξουσιοδότησης
| Δύναμη: | 0.75W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 mm |
| IP βαθμού: | 67 |
Εξωτερικό διασκέδαση LED λαμπτήρα 33mm 5050RGB 1W DC12V διακοσμητικά Cabochon φώτα εκθεσιακού χώρου
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D33S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 33*H16mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Εξωτερικό διασκέδαση LED λαμπτήρα 33mm 5050RGB 1W DC12V διακοσμητικά Cabochon φώτα εκθεσιακού χώρου
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 33*H16mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |

