Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
Φως διασκέδασης LED 12V 2W RGB Φως LED Φως LED Pixel Φως Φως Φώτα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
Επίπεδα τετραγωνικά RGB εικονοκύτταρα προσπελάσιμο 12mm DC5V 12V UCS1903 WS2811 SM16703 GS8208 Χριστουγέννων
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Φώτα LED σε 12V με συναρπαστικό χρώμα φωτός RGB
| Υλικό: | πλαστικό |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50.000 ώρες |
| Τετάρτη: | 12V |
Φως διασκέδασης LED 12V 2W RGB Φως LED Φως LED Pixel Φως Φως Φώτα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
Ελαφρύ PVC DC5V DMX512 12mm IP67 εικονοκυττάρου των RGB υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων φασολιών θαύματος
| Τάση εισόδου (V): | DC5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Ονομασία προϊόντος:: | Led String |
Τελευταίο Design Εξωτερικό κίτρινο Διασκέδαση Pixel LED 12V 9MM Διακοσμητικό LED Pixel Light
| Κατηγορία ισχύος: | 0.2W |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
Σημαντικά φώτα DMX Pixel Led Dot Light 50mm DC24V Smart Led Strip για διακόσμηση ξενοδοχείων
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Τύπος: | Σημείο φωτός |
| Διάρκεια ζωής: | 50,000 ώρες |
Rgb Square Pixel Led Lighting Αδιάβροχο Dmx Rgb Πολυχρωματικό 12mm 5V 12V Διακόσμηση Διακοπές Φως Τοπίου
| Άρθρο: | Διάμετρος LED φωτεινό οθόνη |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
Το RGB εικονοκύτταρο φωτεινότητας P62.5 υψηλό οδήγησε οδηγημένη την οθόνη αδιάβροχη εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη κραυγή κουρτινών πλέγματος τηλεοπτική
| Προϊόν: | οδηγημένη κραυγή επίδειξης |
|---|---|
| έλεγχος: | DMX512 |
| Μέγεθος: | 25mm/PCS |
Πλήρης χρωματικός έλεγχος DC12V IP65 LED μονάδα φωτισμού σημείων LED 12mm υψηλής ευκρίνειας pixel LED κυψελώδες τετράγωνο εξωτερικό
| Η τάση εισόδου (v): | DC12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Ονομασία προϊόντος:: | φως σκοινί LED |

