Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
12V λαμπτήρα LED που παρέχει δυναμική εμπειρία φωτισμού σε χρώμα φωτός RGB
| Εποχή ζωής: | 50.000 ώρες |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
το υπαίθριο πράσινο DC24V 0.6W IP67 εικονοκύτταρο 30mm οδήγησε τον ελαφρύ έλεγχο XH6897
| μοντέλο: | G3006MG24 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Τάση: | DC24V |
Άσπρο RGB εικονοκύτταρο των οδηγήσεων σημαδιών DC24V των οδηγήσεων τσιπ 30mm IP67 6 για το κιβώτιο φωτισμού
| Τάση: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.6W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
100LM/πλήρης φωτισμός εικονοκυττάρου των RGB 12mm W οδηγήσεων φωτεινότητας για το σημάδι επιστολών καναλιών των οδηγήσεων
| Τάση εισόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ποσοστό: | 0.3W |
| IP: | 67 |
Αδιάβροχο Epistar SMD 5050 RGB 30mm μπλε οδηγημένο σημείο φως υπαίθριο
| μοντέλο: | G3006MB24 |
|---|---|
| γωνία: | 120 |
| Δύναμη: | 0.6W |
33mm 16 Pixel LED Carnival Light Cabochon Led 12v Rgb Led Διασκέδαση Φως Φως Pixel
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D53S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
IP67 εικονοκύτταρο των ανθεκτικών 38mm ψηφιακών RGB οδηγήσεων νερού με το UV, πυροπροστασία
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων φωτεινότητας DC12V 30mm DC12V για τη διακόσμηση χαρτοπαικτικών λεσχών
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.8w |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Φως Stirp εικονοκυττάρου των αδιάβροχων IP67 6pcs 5050 οδηγήσεων SMD RGB για τη λεωφόρο Decorarion αγορών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Υψηλή μονάδα λούμεν IP68 20mm πολυ - χρωματίστε το εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων για τη διακόσμηση κρουαζιερών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |

